4 дієвих вправи для ніг на силу і рельєф

4 действенных упражнения для ног на силу и рельеф

Не секрет, що ноги і стегна – це улюблені зони для жирових відкладень. Але боротися з цією неприємністю можна. Для цього варто регулярно займатися фітнесом. Існують спеціальні вправи, які швидко спалюють жирову прошарок і роблять ноги більш рельєфними. Ось кілька простих рухів, які обов’язково потрібно включити в свої тренування.

1. Кроки на піднесення

4 действенных упражнения для ног на силу и рельеф

Ця вправа не тільки прокачує ноги, але і надає сідницях красиву форму. Встаньте біля невеликий височини або сходинки. В руки можна взяти гантелі, щоб зробити тренування ще більш ефективною. Потім зробіть крок вгору лівою ногою і випряміть коліно, щоб занести на сходинку праву ногу. Спина повинна залишатися максимально рівною. Зробіть 4 підходи по 15 повторів для кожної ноги.

2. Станова тяга

4 действенных упражнения для ног на силу и рельеф

Більшість дівчат уникають вправ з серйозним вагою, але це велика помилка. Станова тяга – це найкращий спосіб прокачати задню поверхню стегон. Встаньте перед штангою, розташувавши ноги на ширині плечей. Опустіться навпочіпки і тримайтеся за гриф. Потім випряміть ноги, щоб підняти вагу до тазу. Виконуйте вправи плавно, без ривків. Зробіть 3 підходи по 15 повторень.

3. Присідання з вагою

4 действенных упражнения для ног на силу и рельеф

Присідання з гирею – це одне з найбільш ефективних вправ для схуднення ніг. Покладіть ноги на ширині плечей, повернувши носки в сторони. Гирю утримуйте перед собою обома руками. Виконуючи присідання, намагайтеся відводити стегна тому, щоб ваші коліна не перетинали лінію кінчиків пальців. Зробіть 3 підходи по 25 повторень.

4. «Собачка»

4 действенных упражнения для ног на силу и рельеф

Це вправа варто виконувати в кінці тренування, щоб закріпити результати. Встаньте на карачки, розташувавши долоні строго під плечима. Потім підніміть праву ногу і відведіть її в сторону, щоб відчути досить серйозне напруження м’язів. Зафіксуйте положення на кілька секунд. Повторіть вправу для лівої ноги. Зробіть 3 підходи по 20 повторень.

Читайте також 7 вправ для приголомшливо прокачаних сідниць