3 вправи вдома від сутулих плечей і кривий постави

3 упражнения на дому от сутулых плеч и кривой осанки

Сидячий спосіб життя незворотньо призводить до викривлення постави. Зміни у верхньому відділі хребта, які є причиною сутулих плечей і горба на спині, називаються кіфозом. На щастя, такий стан не відноситься до ряду необоротних. Ситуацію можуть істотно поліпшити ці три вправи для правильної постави від Рису Томлинсона:

Виконуйте цей комплекс вправ в 2-3 підходу, повторюючи кожне з них 8-15 разів і роблячи 2-хвилинну перерву між сетами. Приділяйте час гімнастики проти сутулості три рази в тиждень, і ви помітите серйозні поліпшення вже через місяць.

Під час розтяжок уникайте будь-яких різких рухів — тягніться до тих пір, поки це комфортно вашим м’язам. Збільшуйте навантаження поступово, коли до цього буде готовий м’язовий апарат.

Основні причини сутулості:

  • неправильна постава під час довгого сидіння;
  • емоційні фактори і стрес, призводять до напруги грудних м’язів;
  • неправильні вправи, які дають зайве навантаження на грудні м’язи.

Чим небезпечна неправильна постава?

Неправильне положення хребта шкодить не тільки зовнішнім виглядом, але і здоров’ю. По-перше, сутулі плечі асоціюються у суспільстві з невпевненістю в собі і зажатістю, а по-друге, крива постава рано чи пізно призводить до появи болю в шиї і верхньому відділі спини. Якщо нічого не робити зі своїм кіфозом, справа може дійти до серйозних порушень, які потребують медикаментозного лікування.

  • Читайте також: 6 силових вправ для королівської постави