3 вправи, які радить тренер сім’ї Кардаш’ян

3 упражнения, которые советует тренер семьи Кардашьян

Сестри сімейства Кардашьян відомі своїми привабливими формами: щоб зберегти стрункість, зірки правильно харчуються і регулярно займаються спортом. Якщо ви хотіли б займатися за їх методикою тренувань, зараз у вас з’явиться така можливість.

Тренер знаменитостей Дон-А-Матрікс, який працює не тільки з Хлое, Кім і Кортні, але і з Фергі, а також Каньє Вестом, розповів Popsugar про фітнес-секрети сім’ї Кардашьян. Не дивно, що в їх тренування включені складні вправи.

Для тренування з ними Дон-А-Матрікс використовує зручний тренажер – балансувальну півсферу Bosu Ball, оскільки вона дозволяє підвищити гнучкість і урізноманітнити тренування.

3 упражнения, которые советует тренер семьи Кардашьян

3 вправ для верхньої та нижньої частини тіла, а також для кора

Бічні присідання

Прийміть положення глибокий присед. Одну ногу поставте на підлогу, іншу – на Bosu Ball. Різко стрибніть вгору, змінивши ногу і поставивши тепер іншу на Bosu Ball. Приземлення має бути м’яким. Не роблячи пауз, продовжуйте робити стрибки в присед. Зробіть 20 повторень.

Стрибок і випад зі зміною ніг

Зробіть випад лівою ногою, поставивши її на Bosu Ball. Друга зігнута в коліні під кутом 90 градусів. Руки зігніть в ліктях і розмістіть на рівні грудей для збереження рівноваги. Стрибніть, змінивши ногу і розмістивши на Bosu Ball праву ногу. Продовжуйте чергувати ноги під час стрибка. Зробіть 20 повторень.

3 упражнения, которые советует тренер семьи Кардашьян

Віджимання

Прийміть положення планки на витягнутих руках. Переверніть півсферу Bosu Ball, щоб ви змогли поставити одну руку на її плоску частину. Опустіться тілом униз, зробивши віджимання. Груди при цьому стосується Bosu Ball. Зробіть 20 повторень.

Читайте також Вправи від знаменитого тренера, які допоможуть створити залізний прес