3 вправи, які борються з в’ялістю ніг

3 упражнения, которые борются с дряблостью ног

Літо — час теплої сонячної погоди, відпустки. Дівчата надягають короткі шорти, спідниці, легкі сукні. Однак не всі можуть собі це дозволити — на шляху встає проблема в’ялої шкіри ніг.

На стан шкіри ніг впливає безліч факторів, серед яких і харчування, і фізичні навантаження, і різкі зміни ваги (в основному, різке схуднення), і генетична схильність. Проте, більшість питань, пов’язаних з в’ялістю шкіри, легко усунути за допомогою кількох приємних вправ.

Аквааеробіка

3 упражнения, которые борются с дряблостью ног

Вода, як відомо, відмінний засіб для підтримки тіла в тонусі. Фізичні навантаження у воді сприяють опрацюванні багатьох м’язів, і, до того ж, чудово підвищують настрій.

Ходьба по сходах

3 упражнения, которые борются с дряблостью ног

Відмінну навантаження для м’язів і шкіри ніг надає ходьба по сходах вгору-вниз, або заняття на дошці, що імітує сходи (степпер). А ще можна виконувати цю вправу де завгодно — адже сходинки є практично скрізь.

Велосипед

3 упражнения, которые борются с дряблостью ног

Їзда на велосипеді — це, як кажуть, приємне з корисним. Чудова кардіонавантаження, яку запросто можна об’єднати з прогулянкою або оглядом визначних пам’яток, подарує стрункість ніг, а шкірі — необхідний тонус і кровопостачання.

Але не варто забувати і про правильне харчування — солодощі та газована вода впливають не кращим чином на стан шкіри. Також важливо гарне зволоження, адже саме воно — запорука молодості шкіри.

Читайте також 6 вправ для тіла, які варто робити в басейні