3 упражнения на ноги и пресс, для которых нужен только стул

3 упражнения на ноги и пресс, для которых нужен только стул

Не в кожного знайдеться час і можливість ходити в тренажерний зал. Часом здається, що ми живемо на роботі. Але разом з тим здоровими і стрункими хочеться бути всім нам. В такому випадку почніть влаштовувати тренування прямо на робочому місці.

Фахівець з фітнесу Кеті Остін розповіла Health про те, для виконання яких вправ знадобиться всього лише стілець і трохи вільного місця. Якщо ви хочете зміцнити м’язи нижньої частини тіла, це – те, що вам потрібно. Неважливо, чи ви працюєте в офісі або будинку, ці ефективні вправи впишуться навіть в напружений графік.

Місток з підйомом ноги

3 упражнения на ноги и пресс, для которых нужен только стул

Ляжте спиною на підлогу обличчям до стільця. Зігніть ноги в колінах під кутом 90 градусів. Стопу правої ноги опустіть на стілець, а ліву ногу підніміть вгору. Руки вільно лежать уздовж тулуба. Повільно підніміть стегна, а потім опустіть їх. Виконуйте ці рухи протягом 10 секунд, а потім поміняйте ноги.

Випади

Встаньте перед стільцем. Опустіть ліву ногу на стілець, а праву зігніть в коліні під кутом 90 градусів. Затримайтеся в цьому положенні. Не сутультеся. Через 10 секунд змініть ногу.

Планка з підйомом ноги

3 упражнения на ноги и пресс, для которых нужен только стул

Прийміть положення планки, розташувавши передпліччя на стільці (друга варіація – планка на витягнутих руках). У першому випадку руки складіть у замок. Тіло повністю пряме. Почніть піднімати вгору то одну ногу, то другу. Робіть це протягом 20 секунд.

Ця корисна тренування для нижньої частини тіла допоможе вам підкачати м’язи ніг і преса. Якщо ви читаєте це, сидячи за робочим столом, вставайте і приступайте до тренування.

Читайте також 5 вправ для позбавлення від болю в спині