3 сучасні лампи, які зроблять читання і роботу більш приємними

3 современные лампы, которые сделают чтение и работу более приятными

Експерт по освітленню Підлогу Маранц розповів Lifehack про те, що на сьогоднішній день проблема сучасного освітлення полягає в тому, що воно має вибиратися, виходячи з індивідуальних особливостей самого покупця, але не всі це розуміють. Занадто яскраве світло так само шкідливий, як і занадто тьмяне. Доктор Фей пояснив, чому це так: яскраве світло сильно б’є по очах, стомлює їх, не підходить літнім людям та людям з катарактою. Затінені лампи розсіюють спалах і фокусують світло.

На що потрібно звертати увагу при виборі лампи для читання?

3 современные лампы, которые сделают чтение и работу более приятными

Яскравість

Ви не дарма почали замислюватися про купівлю лампи для читання, адже звичайний світильник не справляється із завданням і не забезпечує необхідну яскравість. Влаштуйте тест з сподобалася лампою: навіть при низькому режимі освітлення вам повинно бути комфортно читати книгу з будь-яким шрифтом оформлення. При високому режимі освітлення ви повинні все бачити чітко і яскраво.

Довговічність

Надійність ламп має величезне значення: адже якщо вони швидко прийдуть в непридатність, це позначиться на якості читання і вашому зорі.

Гнучкість

Буде чудово, якщо ви зможете повертати лампу так, щоб її світло було направлено в потрібне вам місце.

Термін служби батареї

Якщо ви любите читати, це – важливий фактор, який потрібно враховувати. Чим довше термін служби батареї, тим краще, так як вам не потрібно буде весь час її купувати і витрачати на це купу грошей.

LightingEVER LED Rechargeable Light Reading

3 современные лампы, которые сделают чтение и работу более приятными

Ця лампа для читання – одна з кращих. Світло світлодіодних ламп м’який, він не зашкодить вашим очам. Разом з тим він яскравий, так що ви не перенапряжете очі і будете бачити все, що бачите в книзі. З цією лампою можна читати навіть в ліжку. Світло не мерехтить, так як лампа має стабільну базу. Її легко переносити, тому ви можете брати лампу навіть в поїздку. Замініть лампу і насолоджуйтеся читанням.

LuminoLite Rechargeable Extra Bright LED Light Reading

Світильник має світлодіодне підсвічування, тому ви зможете читати з більш природним освітленням. Пристрій має налаштування яскравості, а також гнучку ніжку, яка дозволяє зафіксувати будь-яке положення світильника. Перевага пристрою в тому, що ви можете заряджати його і не витрачатися на покупку нової батареї. Світильник переноситься, кріпиться прямо на книгу або на місце поруч з нею (наприклад, на стіл). Провід для зарядки йде в комплекті, тому вам не потрібно турбуватися про його купівлю.

WITHit LED Rechargeable Book Light

3 современные лампы, которые сделают чтение и работу более приятными

Світильник представлений в 4 різних кольорах, що не може не радувати людей, яким подобаються красиві речі. Його легко кріпити до книги або поверхні, на якій ви будете читати: що зручно, якщо ви збираєтеся читати книгу всю ніч, адже вам не знадобиться тримати пристрій і турбуватися про його положенні. Його легко заряджати і переносити, так що ви можете брати його з собою у відрядження чи відпустку.

Читайте також Корисні книги, які допоможуть у роботі над собою