3 способи переконати дитину носити капелюх

3 способа убедить ребенка носить шляпу

Літня спека зобов’язує батьків надягати на дітей головні убори, щоб захистити їх від теплового удару. Але, що робити, якщо малюк відмовляється носити капелюх або панаму? Нижче ми представимо вам 3 перевірених методів, які переконають вашої дитини надіти головний убір.

Купіть капелюх з гумкою

Надягайте на малюків капелюхи з гумкою, яка дозволить зафіксувати головний убір на голові. Таким чином капелюх не буде спадати з малюка від вітру або під час активних ігор, тому він навряд чи захоче її скоріше зняти.

Дайте дитині можливість самостійно вибрати капелюх

Купіть декілька яскравих літніх капелюхів для свого малюка, щоб він сам міг вибирати, яку буде носити в той чи інший день. Так у дитини з’явитися більше інтересу до цього предмета гардероба.

3 способа убедить ребенка носить шляпу

Подавайте приклад

Покажіть дитині на власному прикладі, як здорово носити капелюх. Не думайте, що дитина буде ходити в головному уборі у той час, як його батьки цього не роблять. Виберіть відповідні капелюхи для всіх членів сім’ї і носіть їх у літню спеку. Так ви швидко привчіть дитину до необхідності прикривати голову влітку.

Скористайтеся перерахованими вище порадами, які допоможуть вам переконати дитину носити головні убори, коли на вулиці спекотно.

  • Читайте також: 7 практичних порад, які допоможуть знайти порозуміння з дитиною