3 простих способи спалювати більше калорій у спорті

3 простых способа сжигать больше калорий в спорте

Якщо ви активно займаєтеся спортом, напевно, ваша мета полягає в тому, щоб спалювати максимальну кількість калорій. Спалювання калорій безпосередньо залежить від часу доби, інтенсивності навантажень, кількості випитої води і тривалості вашої тренування. Сьогодні ми поділимося з вами трьома ефективними підказками по спалюванню калорій під час занять спортом.

Тренуйтеся вранці

Займаючись спортом вранці ви можете спалити набагато більше калорій, ніж увечері. Це пов’язано з більш високим рівнем енергії і продуктивності. Виходьте з ранку на пробіжку, тренуйтеся вдома або йдіть у спортзал. Головне – не втрачайте часу після пробудження.

3 простых способа сжигать больше калорий в спорте

Збільште інтенсивність навантажень

Чим інтенсивніше ви тренуєтеся, тим більше калорій спалюєте. Крім того, вам слід скоротити час відпочинку між вправами і виконувати більше підходів. Чергуйте кардіо з аеробними і силовими тренуваннями, щоб забезпечувати навантаження на всі групи м’язів.

3 простых способа сжигать больше калорий в спорте

Пийте крижану воду

Пийте воду з льодом для найкращого ефекту. Одна склянка крижаної води допоможе вам спалити до 25 калорій, оскільки тіло витрачає енергію на те, щоб нагріти випиту вами воду. Не забувайте про те, що рекомендована норма води в день становить 8 склянок.

3 простых способа сжигать больше калорий в спорте

Зверніть увагу на наведені вище рекомендації по спалюванню калорій, які допоможуть вам отримувати ще більше користі від занять спортом.

  • Читайте також: 4 важливі причини тренувань разом з друзями