3 простих лайфхака за перенесення даних хмара

3 простых лайфхака по переносу данных в облако

Хмарні технології стали найважливішим інструментом для ведення IT-бізнесу. Сьогодні навіть невеликі стартапи прагнуть перенести дані в хмари. Такий крок здатний значно поліпшити стан справ, адже хмарні технології – це в першу чергу оптимізація всіх процесів.

Якщо ви ще не працюєте з хмарами, представлена нижче інформація буде вам вкрай корисною. Ось з чого варто почати.

3 простых лайфхака по переносу данных в облако

1. Проведіть власне дослідження

Для початку ви повинні чітко визначити, навіщо вам потрібні хмарні технології. Наприклад, ваша команда може складатися з віддалених співробітників або вам доводиться працювати з конфіденційними даними клієнтів. На жаль, не існує хмарних сервісів, які однаково добре для всіх ситуацій. Вибирайте той, який успішно працює у вашому сегменті. Захищені сервіси зазвичай менш гнучкі, тому вибір не буде очевидним.

3 простых лайфхака по переносу данных в облако

2. Довіртеся фахівцям

Більшість постачальників хмарних послуг із задоволенням співпрацюють навіть з самими маленькими компаніями. Зв’яжіться з кількома з них і запитайте докладну консультацію. Постачальники послуг зацікавлені у швидкому зростанні компаній своїх клієнтів, тому дуже малоймовірно, що вам запропонують невдалий варіант. З іншого боку, ви завжди можете звернутися до незалежних фахівців, які підготують детальний план перенесення даних хмара. Це непогана ідея, але варто розуміти, що такі послуги не дешеві.

3 простых лайфхака по переносу данных в облако

3. Проконсультуйтеся зі своєю командою

Ніхто інший не може знати про потреби вашої компанії більше, ніж її співробітники. Поговоріть з ними, щоб визначити найбільш важливі моменти, адже співробітники першими зіткнутися з наслідками перенесення даних хмара. Повідомте про свої плани як можна раніше, щоб ваші колеги змогли детально обдумати всі аспекти. Успішність переходу на хмарні технології повністю залежить від якості підготовчого етапу, тому поспішати не варто.

Читайте також: 7 речей, які люди все ще не знають про IT