3 міфу про власну красу, які вам тільки заважають

3 мифа о собственной красоте, которые вам только мешают

Кожна дівчина вважає, що краще за всіх розбирається в трендах краси. Але, на жаль, багато хто не підозрюють про обмани, які криються в б’юті-індустрії. Далі ви дізнаєтеся від Marie Claire про 3 міфах краси, які вводять в оману.

Міф № 1: деякі продукти допомагають позбутися від часу

Незважаючи на те, що є сотні косметичних продуктів, які обіцяють видалити пори — це неправда, адже вони є структурною частиною шкіри. Пори можуть ставати ширше і глибше через роздратування, але їх базовий розмір на 100 відсотків визначається генетично. Доктор медицини Рейчел Назарян каже: «Жоден продукт не може стерти ваші пори. Деякі формули мають можливість зменшити їх, але з часом мертві клітини шкіри, кератин і масло накопичуються, повертаючи колишній розмір».

3 мифа о собственной красоте, которые вам только мешают

Міф № 2: обрізання волосся робить їх довшими

Частота стрижок не грає ніякої ролі для росту волосся. Якщо ви хочете забути про короткій зачісці, то регулярно робіть масаж голови і користуйтеся термозахистом.

3 мифа о собственной красоте, которые вам только мешают

Міф № 3: зубна паста допомагає впоратися з проблемами шкіри

Зубна паста занадто сувора для використання на обличчі і може мати досить руйнівні ефекти. Цей міф став популярним, тому що цей засіб є у кожного і володіє антибактеріальними властивостями. Використання зубної пасти під час лікування акне порушує баланс pH шкіри і видаляє натуральні масла, що призводить до подразнення.

3 мифа о собственной красоте, которые вам только мешают

Читайте також 10 косметичних лайфхаков, яких варто уникати