3 ловушки подсчета калорий, о которых нужно знать при похудении

3 ловушки подсчета калорий, о которых нужно знать при похудении

Багато хто вважає, що шлях до ідеальної фігури починається з підрахунку калорій. Це правда, але цей пункт має свої підводні камені, які приводять у замішання.

Далі ми розповімо про прихованих моментах підрахунку калорій.

Пастка № 1: дієтичні продукти містять менше калорій

Деякі люди зациклені на калорій в їжі, а не на поживності продуктів. Тому намагаються споживати якомога більше дієтичних інгредієнтів, які не можуть сповна наситити організм. Наприклад, знежирені молочні продукти не дають організму необхідну кількість енергії. Важливо намагатися урізноманітнити раціон і пити більше води.

Пастка № 2: їжа + спорт = зменшення калорій

Не можна прив’язувати спорт до калоріях, тоді він стає покаранням і формою «відпрацювання» з’їдених пончиків. Не потрібно обідати цілої піцою, думаючи, що від її наслідків можна позбутися в спортзалі. Шлях до стрункої фігури — це усвідомлені фізичні вправи і правильне харчування.

3 ловушки подсчета калорий, о которых нужно знать при похудении

Пастка № 3: калькулятори калорій

Процес схуднення у всіх людей відбувається по-різному, в залежності від фізіологічних і психологічних чинників. Ігнорувати власний організм і звертати увагу тільки на цифри у додатку – неправильний підхід. Це може призвести до проблем зі здоров’ям. Пам’ятайте, що раціон повинен бути збалансованим і містити якомога більше овочів і фруктів.

Читайте також 6 простих правил схуднення, з якими не потрібно мучити себе дієтами