23 ради, які зроблять процес схуднення менш стресовим

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

Процес схуднення ніколи не буває простим. На цьому шляху нас чекає багато труднощів і неприємностей, але зробити втрату ваги не такій стресовій все-таки можна. Видання BuzzFeed поспілкувалося з кваліфікованими дієтологами, щоб дізнатися секрети безболісного схуднення. Ось кілька корисних порад, якими варто скористатися кожному, хто прагне скинути зайві кілограми.

1. Жодних детоксов та очищення організму

Це не тільки малоефективні способи схуднення, але й небезпечні. Програми детокс можуть призвести до повного виснаження організму, що завдасть непоправної шкоди здоров’ю.

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

2. Не відмовляйтеся від улюблених продуктів

Якщо ви повністю забороніть собі улюблені продукти, то не зможете уникнути зривів. Просто постарайтеся виробити власну схему живлення, де знайдеться місце навіть не самої корисної їжі.

3. Почніть з малого

Для початку спробуйте зробити хоча б один прийом їжі здоровим. Наприклад, почніть з правильних сніданків.

4. Не поспішайте з інтенсивними тренуваннями

Новачкам у фітнесі потрібно починати з простих і не дуже тривалих тренувань. Навантаження потрібно збільшувати поступово, інакше ви швидко втомитеся і втратите мотивацію.

5. Уникайте громадського харчування

Ви повинні почати готувати їжу самостійно, щоб бути впевненими в складі та якості страв. Походи в громадське харчування відкладіть на особливі випадки.

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

6. Вносьте тренування в свій список справ

Якщо ви звикли складати списки справ, то обов’язково записуйте туди тренування. Зайва мотивація тут точно не буде зайвою.

7. Уникайте незапланованих перекусів

Багато людей звикли використовувати кожен перерву для перекусу. Це практично 100% гарантія ожиріння, тому перестаньте їсти, коли ви не голодні.

8. Думайте про користь

Звичайно, перекуси потрібні, але вони повинні бути низькокалорійними. Вибираючи продукти для того, щоб підкріпитися, думайте не про смак, а про користь.

9. Зробіть воду своїм улюбленим напоєм

Від солодких газованих вод варто відмовитися повністю. Соки теж містять багато цукру, тому намагайтеся пити більше звичайної води.

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

10. Не уникайте силових тренувань

Багато хто вважає, що для схуднення потрібно використовувати кардіотренування, але силова робота теж необхідна. Вправи з вагою здатні значно прискорити обмін речовин.

11. Спілкуйтеся з однодумцями

В процесі схуднення мотивація відіграє ключову роль. Налагодьте спілкування з однодумцями, щоб отримувати поради та підтримку.

Читайте також 5 рецептів дієтичних страв, у складі яких є м’ясо

12. Контролюйте розміри порцій

Занадто великі порції – це одна з головних причин переїдання. Спробуйте використовувати спеціальні мірні контейнери для продуктів.

13. Купіть хорошу спортивний одяг

Спортивна форма повинна вам подобатися. Це буде додатковою мотивацією, щоб не пропускати тренування.

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

14. Починайте день правильно

Намагайтеся прокинутися раніше. У вас повинно вистачати часу на ранкову зарядку і повноцінний сніданок.

15. Їжте більше зелених овочів

Зелені овочі містять багато клітковини і є відносно низькокалорійними. Також вони здатні забезпечити відчуття ситості на тривалий час.

16. Вживайте більше мінімально обробленої їжі

Не секрет, що під час термічної обробки продукти втрачають свої корисні властивості. Спробуйте використовувати такі способи приготування їжі, які виключають тривалу обробку.

17. Сховайте солодощі

Зоровий контакт зі шкідливою їжею є однією з головних причин зривів. Зберігайте солодощі так, щоб вони не траплялися вам на очі.

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

18. Стежте за своїм самопочуттям

Після декількох тижнів тренувань ваше самопочуття має значно покращитися. Обов’язково відзначайте цей прогрес, щоб підтримувати мотивацію.

19. Вживайте здорові жири

Повне виключення жирів з раціону – це велика помилка, оскільки вони необхідні для нормальної роботи організму. Здорові жири, що містяться в авокадо, горіхах і оливках.

20. Користуйтеся послугами професіоналів

Знайдіть досвідченого професіонала в сфері схуднення. Консультації такого спеціаліста необхідні, оскільки універсальної схеми схуднення просто не існує.

21. Влаштовуйте вечірки з корисною їжею

Схуднення – це ще не привід відмовлятися від розваг. Звичні для вечірок закуски цілком можна замінити корисними фруктами і овочами.

23 совета, которые сделают процесс похудения менее стрессовым

22. Не ставте перед собою нездійсненні завдання

Постарайтеся реально оцінити ситуацію, щоб зрозуміти, яких результатів ви зможете досягти. Постановка нездійсненним завдання призведе до швидкої втрати мотивації.

23. Переконайтеся, що дієта приносить вам задоволення

Якщо дієта робить вас нещасними, то відмовтеся від неї. Схуднення не повинно негативно позначатися на вашому емоційному стані.

Читайте також Дієтичне меню на 7 днів від проекту «Зважені та щасливі»