15-хвилинна вогняна тренування на випадок, якщо потрібно спалити багато калорій

15-минутная огненная тренировка на случай, если нужно сжечь много калорий

Якщо у вас немає часу ходити в спортзал – тренуйтеся вдома. Є кілька вправ, які всього лише за 15 хвилин в день подарують вам ідеальні параметри.

Далі ми розповімо про тренування в домашніх умовах, яка допоможе скинути зайві кілограми.

Вправа № 1

Виконання: поставте ноги разом, випряміть спину. Потім відведіть праву ногу в бік, роблячи упор на носок і трохи зігніть ліву. Далі нахиліть корпус вперед, відведіть таз назад і правою рукою торкніться підлоги. Потім за допомогою стрибка поміняйте ногу. Виконуйте 25 секунд.

Вправа № 2

Виконання: станьте в планку, зробіть упор на лікті, випряміть спину і напружте м’язи. Потім по черзі переставляйте ноги в різні сторони. Виконуйте 25 секунд.

15-минутная огненная тренировка на случай, если нужно сжечь много калорий

Вправа № 3

Виконання: сядьте на підлогу, упріться долонями в підлогу. Випряміть ноги і зробіть упор на п’яти. Підніміть таз трохи вгору, щоб утворилася пряма лінія, потім піднімайте і опускайте його. Далі по черзі переміщайте ноги в сторони. Виконуйте 25 секунд.

Вправа № 4

Виконання: поставте ноги на ширині плечей, випряміть спину. Потім зігніть ноги в колінах, злегка нахиліть корпус вперед і зробіть глибокий присед. Далі випригніте вгору з присідання. Виконуйте 25 секунд.

15-минутная огненная тренировка на случай, если нужно сжечь много калорий

Під час тренування необхідно зробити 5 підходів по 4 вправи в кожному. Між вправами за 10 секунд відпочинку.

Читайте також 7 щоденних звичок, які допоможуть бути краще на тренуваннях