15-хвилинна кардіотренування для чоловіків, коли немає часу на спорт

15-минутная кардиотренировка для мужчин, когда нет времени на спорт

Хочете розвинути витривалість, силу і швидкість, а також привести м’язи в тонус і поліпшити роботу серця? Тоді зверніть увагу на представлену нижче кардиотренировку для чоловіків. Дані вправи не віднімуть у вас багато часу і допоможуть опрацювати всі групи м’язів. Головне – зробити акцент на правильну техніку кожного руху.

Розтяжка ніг

Сядьте прямо, обхопіть праве коліно руками і підтягніть його до грудей, стискаючи сідниці. Поверніться у вихідне положення. Продовжуйте підтягувати ноги до грудей по черзі, розтягуючи сухожилля. Зробіть 10 повторень.

Випади

Встаньте прямо, зробіть крок вперед правою ногою і опустіться в випад. Покладіть лікті на підлогу, розтягуючи м’язи стегон. Бережіть спину прямою і утримуйте позу протягом декількох секунд. Поверніться у вихідне положення, зробіть випад на ліву ногу і повторіть розтяжку. Зробіть 10 повторень на кожну ногу.

15-минутная кардиотренировка для мужчин, когда нет времени на спорт

Присідання

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, руки заведіть за голову. Виконайте присідання до паралелі стегон з підлогою, затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд. Поверніться в положення стоячи і повторіть 10 разів.

Біг на короткі дистанції

Виконайте кілька забігів на 800 метрів, щоразу збільшуючи швидкість. Почніть бігти в пів сили, потім швидше і максимально швидко.

15-минутная кардиотренировка для мужчин, когда нет времени на спорт

Стрибки в сторони

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Нахиліться корпусом вперед, підніміть ліву ногу від землі. Зробіть стрибок убік і м’яко приземлитеся на ліву ногу. Повторіть стрибок в протилежну сторону. Зробіть 20 повторень.

Берпи

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, руки розташуйте вздовж корпусу. Присядьте і упріться руками в підлогу. Прийміть положення планки на прямих руках. Різко підтягніть ноги до руками з допомогою стрибка. Підніміться на ноги і виконайте вибуховою стрибок вгору з хлопком над головою. Повторіть з самого початку 10 разів.

15-минутная кардиотренировка для мужчин, когда нет времени на спорт

Виконуйте наведені вище вправи на регулярній основі, щоб підтримувати хорошу фізичну форму навіть в умовах дефіциту часу.

  • Читайте також: 10 головних правил фітнесу для схуднення