15-хвилинна активність, яка запустить ваш метаболізм

15-минутная активность, которая запустит ваш метаболизм

Для того щоб спалити якомога більше калорій, виконуйте ці п’ять простих вправ протягом п’ятнадцяти хвилин, відводячи на кожну з них по 30 секунд. Після того, як закінчите п’яте вправа, відпочиньте не більше 90 секунд і знову приступайте до роботи — і так три рази. Ця циклічна тренування, що не вимагає ніякого спеціального обладнання, крім лави, допоможе розігнати метаболізм так, що організм буде продовжувати палити ваші жирові відкладення навіть після закінчення заняття.

Болгарські присідання

15-минутная активность, которая запустит ваш метаболизм

Станьте прямо, помістивши носок лівої ноги на лаву або платформу за спиною. Тримаючи спину прямо присідайте як можна нижче — ліве коліно повинно практично стосуватися підлоги. Затримайтеся в присяд секунду, а потім, зробивши наголос на праву п’яту, виштовхніть себе у вихідне положення. Тепер поміняйте ноги місцями. Виконайте як можна більше присідань за 30 секунд.

Ускладнені віджимання

15-минутная активность, которая запустит ваш метаболизм

Прийміть вихідну позу для класичних віджимань: руки трохи ширше плечей, ноги разом, тіло рівне від потилиці до п’ят. Опустіть корпус якомога нижче, зігнувши руки в ліктях. Потім випряміть руки і одночасно виштовхніть таз вгору. З такої позиції зробіть одне віджимання — ваша голова повинна практично торкнутися підлоги. Знову випряміть руки і поверніться у вихідне положення.

  • Читайте також: 3 способи спалити більше калорій під час тренування

Варіація Ластівки

15-минутная активность, которая запустит ваш метаболизм

Станьте прямо на правій нозі, руки вздовж тіла, ліва нога трохи піднята. Тримаючи спину прямо, опустіть корпус вперед так, щоб ліва долоня опинилася на одному рівні з носком правої ноги. Одночасно підніміть та витягніть назад ліву ногу. Затримайтеся в такій позі кілька секунд, а потім поверніться у вихідне положення. Виконайте підхід, а потім зробіть те ж вправу на іншу ногу.

Ходьба на руках

15-минутная активность, которая запустит ваш метаболизм

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, руки опущені вздовж корпусу. Тримаючи спину і ноги рівними, опустіть руки на підлогу і йдіть на них вперед, поки тіло не буде паралельно підлозі. Потім пройдіться на руках у зворотному напрямку і прийміть вихідне положення.

Ягодичный місток на лаві

15-минутная активность, которая запустит ваш метаболизм

Ляжте на підлогу, помістивши п’яти на лаву або високу платформу. Зігніть ноги в колінах під прямим кутом. Напружуючи прес і сідниці, піднімайте таз вгору, поки тіло від шиї до п’ят не утворює пряму лінію. Затримавшись у верхній точці на секунду, повільно поверніться у вихідне положення. Не напружуйте шию під час виконання вправи.

  • Читайте також: 5 способів змусити обмін речовин працювати на вас