13 здорових продуктів для тих, хто завжди голодний

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

Деякі люди можуть їсти скільки завгодно без шкоди для фігури. Якщо ви не входите в число цих щасливчиків, то не турбуйтеся, адже у нас є хороші новини. Існують корисні продукти, які сприяють зниженню апетиту.

Якщо ви вирішили схуднути, то вам обов’язково варто включити в свій раціон більше продуктів з цього списку.

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

1. Червона риба

В червоній рибі міститься багато жирних кислот, які дозволяють відчувати себе ситими на протязі довгого часу. Крім зниження апетиту, риба ще й вбереже вас від розвитку серцевих захворювань.

2. Авокадо

Авокадо містить олеїнову кислоту, яка подовжує відчуття ситості. Дієтологи з США провели цікаве дослідження. Виявилося, що люди, які вживали авокадо під час обіду, через 3 години хотіли є на 40% менше за інших.

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

3. Кава

Кофеїн допомагає спалювати калорії, а також контролювати апетит. Вживання кава перед обідом значно зменшує відчуття голоду. Але будьте обережними, адже ваш організм може виявитися не готовим до занадто великої кількості кофеїну.

4. Насіння чіа

Насіння чіа здатні увібрати в себе величезну кількість рідини, яка перевищує їх вагу в 12 разів. Це допомагає заповнити шлунок низькокалорійним продуктом, що швидко знижує апетит.

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

5. Кокосове масло

Кокосова олія містить жирні кислоти, які навіть в невеликих кількостях позитивно впливають на метаболізм. Дослідження показали, що люди, які вживають кокосове масло, набирають в середньому на 250 калорій менше щодня.

6. Яйця

Яйця – чудове джерело білка, який забезпечує почуття насичення. У США провели цікаве дослідження. Люди, які замінили звичні сніданки яйцями, досягли набагато кращих показників у втраті зайвої ваги. Різниця склала 65%.

Читайте також: Кращі і гірші харчові звички, про які важливо знати

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

7. Перець чилі

В перці чилі міститься багато речовини під назвою капсаїцин, яке значно зменшує апетит. Всього один такий перець здатний подавити відчуття голоду на багато годин. Цікаво, що ефективність чилі набагато нижче для людей, які регулярно вживають гостру їжу.

8. Шпинат

Шпинат містить тилакоиды, які підвищують рівень лептину. Цей гормон регулює обмін речовин і контролює почуття голоду. Вживання 100 г шпинату буде достатнім для досягнення позитивного ефекту.

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

9. Зелений чай

Зелений чай містить відразу 2 компоненти, які сприяють зниженню ваги: кофеїн і катехін. Перший допомагає спалювати жири і пригнічує апетит, а другий нормалізує обмін речовин. Для тих, хто хоче схуднути, рекомендується пити від 250 до 500 мг зеленого чаю в день.

10. Сочевиця

Сочевиця дуже корисний, оскільки містить багато фолієвої кислоти, заліза, калію, тіаміну і марганцю. Вона також багата на білки і клітковину, які ефективно пригнічують відчуття голоду.

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

11. Імбир

В імбирі міститься багато гингерола, який регулює кількість лептину в організмі. Як вже згадувалося вище, саме цей гормон відповідає за почуття голоду.

12. Вівсянка

Вівсянка містить багато волокон, які дозволяють відчувати себе ситим на протязі довгого часу. Якщо ви будете їсти її вранці, то апетит буде проявлятися не раніше, ніж до обіду.

13 здоровых продуктов для тех, кто всегда голоден

13. Натуральний йогурт

У натуральному йогурті багато білка, який дозволить вам забути про голод на кілька годин. А ще в ньому містяться корисні бактерії, які покращують травлення. Цікаво, що знежирені йогурти зазвичай містять багато цукру, тому їх краще уникати.

Читайте також: 7 супер-рецептів з низьким вмістом вуглеводів