13 незамінних методів поліпшення обміну речовин

13 незаменимых методов улучшения обмена веществ

Хороший метаболізм – основа вашої красивої та стрункої фігури. Іноді обмін речовин може сповільнюватися, але, на щастя, його можна прискорити!

Пропонуємо 13 методів поліпшення обміну речовин, перевірених на практиці:

1. Не захоплюйтеся низькокалорійними дієтами

Якщо калорій в організм надходить дуже мало, то він занурюється в стан стресу і всі процеси в ньому сповільнюються. Тому не треба надто захоплюватися низькокалорійними дієтами.

13 незаменимых методов улучшения обмена веществ

2. Не пропускайте сніданки

Обмін речовин сповільнюється вночі, а щоб його «розбудити», потрібно дати йому роботу – перетравлення сніданку. Тому намагайтеся не пропускати ранкові прийоми їжі.

3. Їжте білок

В білку міститься багато незамінних для організму амінокислот, тому високобілкові продукти обов’язково повинні бути присутніми у вашому раціоні.

4. Їжте частіше, але меншими порціями

П’ять-шість дрібних перекусів завжди краще, ніж три великих прийому їжі. Такий підхід до харчування дозволяє утримувати активність метаболізму і швидше перетравлювати їжу.

13 незаменимых методов улучшения обмена веществ

5. Вживайте хороші вуглеводи

В білому хлібі і картоплі містяться погані вуглеводи, уповільнюють метаболізм, тому їх кількість краще зменшити. А ось овочі, фрукти, цільні зерна можна сміливо вживати в їжу!

6. Зменшіть кількість алкоголю

Алкоголь має цікаву властивість: він викликає апетит, але при цьому послаблює обмін речовин. Це гарантовано перетворить все, що ви з’їли на вечірці, в жир!

7. Пийте молоко

Як виявилося, молочні продукти здатні допомогти вам скинути зайвий жир! Для цього їх потрібно вживати три-чотири рази на день.

13 незаменимых методов улучшения обмена веществ

8. Додайте гостроти

Трохи перцю або прянощів у вашому раціоні простимулюють вироблення адреналіну і допоможуть спалити більше калорій.

9. Займайтеся спортом

Регулярна фізична активність підвищує швидкість метаболізму на 8 відсотків і допомагає ефективніше худнути. Тому не лінуйтеся робити хоча б ранкову зарядку!

10. Висипайтеся

Якщо ви будете погано і мало спати вночі, ваш організм не зможе виробляти достатньо енергії, і обмін речовин сповільниться.

13 незаменимых методов улучшения обмена веществ

11. Пийте зелений чай

Цей корисний в усіх відношеннях напій допомагає підвищити швидкість метаболізму, тому додайте зелений чай у свій раціон.

12. Більше смійтесь

Сміх – ознака здоров’я, а ще він прискорює перетравлювання їжі. Так що смійтеся частіше!

13. Пийте воду

Чим більше води ви п’єте, тим краще працює ваш метаболізм. Після одного випитого склянки чистої води обмін речовин прискорюється на цілих 30 відсотків!

13 незаменимых методов улучшения обмена веществ

Спробуйте скористатися цими методами і скоро побачите, що ваш метаболізм покращився, а ви стали стрункішими!

Читайте також 20 трюків на схуднення, які і працюють правда