11 видів чаю, які здатні зменшити цифру на вагах

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Крім правильного харчування і занять спортом, є ще деякі способи, які допоможуть схуднути. Так от ми знайшли у Brightside інформацію про те, що за допомогою різного чаю можна допомогти собі в боротьбі із зайвою вагою. Ділимося цим з вами.

Зелений

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Це найвідоміший вид, який дуже корисна для здоров’я. Також цей напій гарний у боротьбі із зайвими кілограмами. Все тому, що в зеленому чаї багато катехінів, які є природними антиоксидантами. Вони можуть поліпшити ваш метаболізм і збільшити спалювання жиру, особливо в області живота.

Пуер

Його потрібно пити обов’язково після їжі. Дослідження, які були проведені як для тварин, так і для людей, показали, що пуер здатний збільшити втрату ваги. Чай пригнічує синтез жирних кислот, який впливає на процес ліпогенезу, перетворюючи жир в енергію майже відразу після їжі.

Чорний

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Цей вид також хороший, якщо ви хочете схуднути.Чорний чай багатий антиоксидантами, званими флавоноїдами чи інакше відомими як поліфеноли, які пов’язані з безліччю переваг для здоров’я, у тому числі і втратою ваги.

Улун

Різні дослідження показали, що улун може сприяти зниженню ваги шляхом покращення процесу спалювання жиру і прискорення метаболізму. Поліфеноли в улунском чаї, принаймні, частково відповідають за втрату ваги.

Білий

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Переваги білого чаю були добре вивчені протягом багатьох років, і вони варіюються від поліпшення здоров’я до вбивства ракових клітин. Білий чай і зелений чай мають однакову кількість катехінів, що і сприяє швидкої і ефективної втрати ваги.

Ройбуш

Протягом багатьох років він використовувався для поліпшення здоров’я, і завдяки недавнім дослідженням він тепер застосовується і для втрати ваги. Він багатий антиоксидантами, такими як аспалатин і нотогагин, які відповідають за допомогу в очищенні від шкідливих вільних радикалів, які мають тенденцію завдавати шкоди ДНК. Крім того, ці антиоксиданти можуть допомогти збалансувати рівень цукру в крові і поліпшити резистентність до інсуліну.

Матчі

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Чай дуже ефективний, особливо коли мова заходить про допомогу у втраті зайвої ваги, і він більш ефективний, ніж зелений чай, тому що він обробляється по-різному. Матчу чай менш калорійний — 1 грам містить близько 3 калорій. Крім того, так само як і зелений чай, матчу містить багато антиоксидантів, таких як епігаллокатехін галлат, які можуть допомогти у вимиванні токсинів.

Лимонний

Лимонний бальзам — це трава, відома своїми заспокійливими ефектами, і це один з найбільш рекомендованих напоїв для загального здоров’я. Лимонний бальзам належить до того ж сімейства, що і м’ята. Крім зниження стресу, стимулювання сну і поліпшення стану шкіри і волосся, чай з лимонним бальзамом є чудовим напоєм для людей, які хотіли б поліпшити своє травлення.

Коричний

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Коричний чай, природно, низький в калоріях і може допомогти контролювати рівень цукру в крові, що призводить до споживання меншої кількості калорій і запобігання збільшення ваги. Регулярне споживання кориці стимулює роботу травної системи належним чином, і це може бути нова диво-таблетка для зниження ваги, особливо для жирів в області живота.

Куркумный

Первинним антиоксидантом в цій спеції є куркумін, який є протизапальним речовиною. Воно впродовж століть використовувалася в китайській медицині. Куркума може допомогти з контролем збільшення ваги, усуненням ожиріння і лікуванням порушень обміну речовин.

Лимонно-імбирний

11 видов чая, которые способны уменьшить цифру на ваших весах

Лимон і імбир мають безліч переваг для загального здоров’я, і одним з них є підвищення метаболізму. Такий чай також має здатність підвищувати енергію в 3 рази більше, чим кава і цукор. Крім того, імбир може контролювати рівень цукру в крові. Він покращує поглинання жиру організмом і перешкоджає його нарощування.

Ці напої можна сміливо пити, якщо хочете прискорити процес боротьби із зайвими кілограмами.

Читайте також 20 трюків на схуднення, які і працюють правда