11 рішень, які допоможуть бути високоефективними навіть рано вранці

11 решений, которые помогут быть высокоэффективными даже ранним утром

Для більшості людей ранок – це найскладніше час доби. Вам потрібно не тільки вчасно прокинутися, але і негайно приступити до виконання важливих справ. Ось кілька корисних порад, які підвищать вашу продуктивність вранці

1. Використовуйте улюблену музику в якості сигналу будильника

Стандартні мелодії будильників настільки жахливі, що не викликають нічого, крім роздратування. Спробуйте налаштувати свій девайс на відтворення якої-небудь приємної музики. Ви отримаєте заряд позитивних емоцій відразу ж після пробудження.

11 решений, которые помогут быть высокоэффективными даже ранним утром

2. Випийте міцного кави

Позбутися від почуття млявості можна за допомогою кофеїну. Навіть якщо ви не шанувальник кави, все одно варто приготувати собі чашечку цього підбадьорливого напою. Це дійсно ефективний спосіб розбудити свій мозок.

3. Покладіть будильник далеко від ліжка

Піднятися з ліжка – це найважча ранкова завдання. Ви виконаєте її набагато швидше, якщо будильник буде знаходитися в декількох метрах від вашого ліжка.

4. Зробіть зарядку

Легка фізична активність підвищує рівень ендорфінів у крові. Примусьте себе зробити невелику зарядку. Це обов’язково позитивно позначиться на вашому настрої.

11 решений, которые помогут быть высокоэффективными даже ранним утром

5. Пийте воду перед сном

Якщо ви вип’єте склянку води перед сном, то вранці будете змушені справити природні потреби. Погодьтеся, це найкраща мотивація, щоб піднятися з ліжка.

Читайте також: 6 корисних лайфхаков, навіть якщо ви далеко не жайворонок

6. Відкрийте штори

Залиште штори відкритими на ніч. Вранці сонячне світло проникне у вашу спальню і допоможе вам прокинутися. Для багатьох людей це кращий будильник.

7. Їжте перед сном

Недолік поживних речовин в організмі – це одна з основних причин ранкової млявості. У легкій вечірній закуски немає нічого поганого, особливо якщо вона буде складатися з йогурту, сиру і арахісового масла.

11 решений, которые помогут быть высокоэффективными даже ранним утром

8. Їжте після пробудження

Легкий сніданок теж може допомогти вашому організму прокинутися. Випийте склянку молока і з’їжте трохи свіжих фруктів.

9. Прокидайтеся в один і той же час

Якщо ви будете лягати спати і прокидатися в якийсь певний час, то ваш організм швидко звикне до такого графіку. Але врахуйте, що ви повинні проводити в ліжку близько 8 годин.

10. Зробіть те, що приносить позитивні емоції

Заряд позитиву просто необхідний, щоб прокинутися. Наприклад, ви можете приділити кілька хвилин грі зі своїм вихованцем.

11 решений, которые помогут быть высокоэффективными даже ранним утром

11. Складіть докладний план дій

Сплануйте своє ранок ще перед тим, як лягти спати. Цей список справ буде мотивувати вас на те, щоб піднятися і приступити до виконання своїх обов’язків.

Читайте також: 7 природних стимуляторів енергії, які змусять забути про енергетичні напої