11 продуктів, якими не варто годувати дітей

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Кожен батько повинен знати, що не всі ласощі, які так люблять діти, є для них корисними. Редакція SUPER.UA зібрала для вас список продуктів, якими не варто годувати дітей.

Яблучний сік

Дієтологи і експерти у галузі охорони здоров’я стверджують, що яблучний сік містить в собі неприпустиму кількість цукру і шкодить дитячому організму. Не дивлячись на те, що багато батьків вважають яблучний сік корисніше інших видів фруктових соків, дієтологи рекомендують відмовитися від його споживання. Замість яблучного соку давайте дитині свіжі яблука, в яких дійсно містяться необхідні вітаміни.

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Мед

Не давайте своїй дитині мед, поки йому не виповниться 2 роки. Мед може містити токсичні бактерії, що викликають ботулізм. Ці бактерії не становлять загрози для дорослих, але є небезпечними для дітей.

Солодкі газовані напої

Солодкі газовані напої викликають ожиріння, діабет типу 2 та агресивна поведінка у дітей. Крім того, ці напої містять занадто багато цукру і калорій, тому їх необхідно виключити з раціону дитини.

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Макарони

У більшості макаронів не міститься поживних речовин, а в поєднанні з соусом вони можуть тільки нашкодити організму дітей і дорослих. Макарони багаті натрієм і консервантами, до того ж, вони можуть викликати в дітей залежність від солоних продуктів.

Фруктові желе

Фруктові желе — це не що інше, як цукор. Рекомендуємо замінити подібні шкідливі ласощі на сухофрукти, які є дійсно корисними для дітей.

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Консервований тунець

Риба може бути відмінним джерелом білкового білка, здорових жирів, вітамінів і мінералів, але тільки не консервований тунець, багатий ртуттю. Високий вміст ртуті в продуктах харчування може негативно позначатися на здоров’ї дітей.

Злакові батончики

Злакові батончики не набагато краще звичайних цукерок, оскільки вони містять величезну кількість цукру. Уважно читайте склад злакових батончиків, щоб переконатися, що вони містять справжні горіхи, фрукти, цільні зерна мінімум цукру, якщо ви вирішите давати їх дітям.

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Спортивні напої

Навіть якщо ваша дитина займається активними видами спорту, не варто привчати його до спортивним напоям, замість цього давайте дитині воду і свіжі фрукти для відновлення сил та енергії.

Заморожені продукти

Заморожене м’ясо, риба та напівфабрикати, як правило, багаті натрієм, насиченими жирами і консервантами, тому їх варто виключити з меню вашої дитини.

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Соуси

Як правило, солоні і гострі соуси здатні додати сотні зайвих калорій і жиру в ваші страви. Додавайте мінімум соусів до їжі дитини або відмовтеся від них зовсім. Також ви можете спробувати змінити соуси на грецький йогурт з приправами.

Сире молоко

Навіть якщо ви вважаєте, що сире молоко корисніше, ніж пастеризоване, знайте, що дітям дуже небезпечно його пити, оскільки імунна система дітей не так розвинена, як у дорослих.

11 продуктов, которыми не стоит кормить детей

Зверніть увагу на зазначені вище продукти і захистіть свою дитину від їх споживання.

  • Читайте також: 9 кроків до більш ефективному вихованню дитини