11 причин, чому постійно потіють ноги

11 причин, почему ноги постоянно потеют

Ваші ноги постійно потіють? Якщо так, то не хвилюйтеся! Для більшості це лише тимчасове явище, викликане тривалою прогулянкою або дуже жарким кліматом. Однак, якщо це перетворюється в повторювану проблему, то для цього є безліч причин. У рідкісних випадках це може бути пов’язано із станом здоров’я або з порушенням правил гігієни.

Тут ми розповімо про те, чому ноги сильно потіють і як цього уникнути.

11 причин, почему ноги постоянно потеют

1. Шкарпетки з низькоякісних матеріалів

Використання синтетичних волокон підвищує температуру ніг, що в жарку пору року або при заняттях спортом, може доставити дискомфорт.

2. Неправильна взуття

Це одна з основних причин надмірного виділення поту. Не варто використовувати взуття, виготовлену із синтетичних матеріалів або щільно зашнурованную. Ідеальний варіант – це взуття з натуральних матеріалів і з хорошою вентиляцією.

3. Ваші ноги – в’язні взуття

Якщо ви цілий день проводите на ногах, то будьте готові до того, що це призведе до рясного потовиділення. Постарайтеся знімати взуття протягом кількох годин у другій половині дня і ввечері.

11 причин, почему ноги постоянно потеют

4. Проблеми зі здоров’ям

Інші причини, за якими ваші ноги можуть сильно потіти, пов’язані із захворюваннями (діабет, запор, проблеми з печінкою). Найкраще пройдіть медичний огляд, щоб з’ясувати всі причини надмірної пітливості.

5. Гіпергідроз

Гіпергідроз — це стан, який може бути діагностовано лише вашим лікарем. Характеризується тим, що потові залози не функціонують належним чином в певних областях тіла, а це викликає надмірне кількість поту без якої-небудь видимої причини.

6. Проблеми з харчуванням

Існують продукти, які збільшують потовиділення ніг. До них відносяться пряні страви, кофеїн та безалкогольні напої.

11 причин, почему ноги постоянно потеют

  • Читайте також: Корисні рішення, які допоможуть з надмірною пітливістю

7. Погана гігієна

Це очевидна причина надмірного потовиділення. Ось кілька необхідних правил гігієни: завжди мийте ноги, витирайте їх насухо, щодня міняйте шкарпетки і використовуйте тальк.

8. Генетика

Іноді підвищене потовиділення може бути пов’язано з генетикою. Якщо члени вашої сім’ї багато потіють, то ви теж столькнетесь з цією проблемою. Вам варто знайти відповідні косметичні засоби, щоб уникнути рясного потовиділення.

9. Емоційний стан

Ймовірно, ваші ноги виділяють занадто багато поту, коли ви знаходитесь у певних емоційних станах: нервовість, безум, страх, напругу або збудження.

11 причин, почему ноги постоянно потеют

10. Інфекції

Якщо ви не стежите за чистотою ніг, то швидше за все будете схильні до впливу інфекцій. Наприклад,грибок, який завдає багато незручностей. Його вилікувати дуже легко, за допомогою спеціальних кремів.

11. Прихильність до певної парі взуття

Якщо ви дуже довго носити одну і ту ж пару взуття, то ноги починають сильно потіти. Намагайтеся не ходити постійно в одних і тих же кросівках/туфлі/черевики.

11 причин, почему ноги постоянно потеют

  • Читайте також: 11 тривожних причин, чому ви потієте вночі