10 звичок худих жінок, які не дозволяють набирати вагу

10 привычек худых женщин, которые позволяют не набирать вес

Хтось задається питанням: чому одні їдять і не товстіють, а інші повинні себе обмежувати? Насправді, все дуже індивідуально — це можуть бути і гени, і швидкий обмін речовин та інші фізіологічні фактори. Однак є деякі звички у худих дівчат, які, можливо, допомагають їм залишатися у формі. Ми підготували для вас.

1. Хороший сон

10 привычек худых женщин, которые позволяют не набирать вес

Дуже важливо для загального самопочуття — висипатися. Також постійно лягати в один і той же час. Дотримання режиму — запорука відмінного функціонування організму. Справа в тому, коли вам недостатньо енергії, ви намагаєтеся відшкодувати за допомогою їжі. У цьому і криється помилка. Коли ви повні сил і не хочете спати, вам не буде хотітися постійно є.

2. Радійте життю, а не тільки їжі

Коли ви хочете нагородити себе чимось або розслабитися, не знаходите це задоволення в їжі. Замініть десерт, на прогулянку з друзями, подорож, будь-яке інше активне проведення часу. Не бійтеся розвиватися і вчитися: записуйтеся на нові курси і тренінги, тоді вам не залишиться часу сидіти вдома і їсти солодке.

3. «Ні» дієтам

10 привычек худых женщин, которые позволяют не набирать вес

Стрункі дівчата ніколи не мучать себе дієтами. Навіть якщо вони набрали кілька зайвих кілограмів, вони намагаються скинути їх природним шляхом. У них немає зривів, коли хочеться їсти все підряд. Тому, якщо вони захотіли торт — вони можуть з’їсти шматочок, а не об’їдатися до відвалу.

4. Не квапляться

Ще одна звичка — не поспішати. Якщо прийом їжі, то спокійний і розмірений. Якщо прогулянка, то довга і статечна.

5. Знають, скільки потрібно їсти

10 привычек худых женщин, которые позволяют не набирать вес

Стрункі дівчата стежать за своїми порціями. Вони, напевно, привчили себе є невеликими кількостями, але часто. Дуже важливо і те, що вони просто слухають свій організм і роблять так, йому корисно і потрібно.

6. Їдять, коли відчувають голод

Стрункі дівчата не розважають себе за допомогою їжі. Вони насичуються тільки тоді, коли відчувають голод. Якщо їм нудно, то вони краще підуть на пробіжку, зустрінуться з друзями або шанують книгу.

7. Справжні продукти

10 привычек худых женщин, которые позволяют не набирать вес

Худі дівчата насправді не їдять знежирене. Вони купують нормальні продукти, але намагаються їсти їх у малих кількостях. Це запорука того, що організм отримає більше натурального.

8. Рух

Худенькі дівчата люблять рухатися. Навіть, коли не хочеться йти в зал, вони просто йдуть на прогулянку. Будь-яка активність — це клас. І, до речі, це не обов’язково повинен бути тренажерний зал, ви можете займатися йогою або ходити на плавання.

9. Не їдять, коли їм погано

10 привычек худых женщин, которые позволяют не набирать вес

Якщо в житті відбулися сумні події, то стрункі дівчата не заїдають це все чіпсами або тортиком. Вони просто йдуть в зал і боксують грушу, або починають бігати в парку, або йдуть гуляти. Дівчата навчилися справлятися зі стресом без допомоги їжі.

10. Тримають себе в руках

Худі дівчата звикли тримати себе в руках, навіть якщо дуже захотілося. Справа тут не в обмеженнях, а в силі волі. Вони звикли їсти в міру, навіть якщо захотілося солодкого, то потроху.

Такі звичайні правила, що можуть допомогти перевиховатися і підтримувати вагу в нормі.

  • Читайте також: Щоденні звички, які допоможуть втрачати по 500 калорій в день