10 вправ, які не соромно робити навіть в офісі

10 упражнений, которые не зазорно делать даже в офисе

Немає нічого страшного в тому, що з-за виконання професійних обов’язків вам доводиться вести сидячий спосіб життя. Це не повинно стати перешкодою на шляху до ідеального тіла, адже ви можете займатися фітнесом прямо в офісі. Робіть невеликі перерви, щоб виконати кілька простих вправ.

Ось 10 ефективних вправ, які цілком придатні для «офісного» фітнесу.

1. Жим від грудей в присяд

Виконайте присідання, утримуючи пачку паперу біля грудей. Коли ваші коліна зігнуться під прямим кутом, випряміть руки вперед. Прослідкуйте, щоб ваша спина залишалася ідеально рівною, а п’яти не відривалися від підлоги. Повторіть 10 разів.

10 упражнений, которые не зазорно делать даже в офисе

2. Офісна тяга

Складіть декілька пачок паперу в стопку і утримуйте вагу перед собою на опущених руках. Потім нахиліться вперед, щоб папір досягла приблизно середини вашої гомілки. Повторіть 15 разів.

3. Тяга в нахилі

Початкове положення не змінилося, але в цей раз буде достатньо всього 2 пачок паперу. Нахиліть корпус вперед під кутом 45 градусів і починайте тягнути вага до грудей. Зробіть 20 повторень.

4. Офісні віджимання

Упріться руками в край столу, розташувавши долоні трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Потім починайте опускати корпус вниз, згинаючи руки в ліктях. Ваша груди майже досягати поверхні столу. Виконайте 10-15 віджимань.

10 упражнений, которые не зазорно делать даже в офисе

5. Розведення рук

Візьміть папір в обидві руки таким же способом, як в попередній вправі. Потім просто розведіть руки в сторони і зафіксуйте положення на 10 секунд. Повторіть вправу 10-15 разів.

Читайте також Вправи для спини, які опрацьовують хребет

6. Згинання рук

Покладіть важку пачку паперу на передпліччя і надійно обхопіть її пальцями. Лікоть зафіксуйте на корпусі і починайте піднімати вагу, згинаючи руку під прямим кутом. Зробіть по 20-30 повторень для кожної руки.

7. Зворотні віджимання

Сядьте на край стільця, поклавши долоні біля стегон. Потім зробіть кілька невеликих кроків вперед, щоб ваші сідниці втратили опору. Тепер приступайте до виконання віджимань, згинаючи руки під кутом приблизно 90 градусів. Зробіть 15-20 повторів.

10 упражнений, которые не зазорно делать даже в офисе

8. Жим сидячи ваги

Сядьте на стілець і підніміть декілька пачок паперу над головою. Зафіксуйте позицію, а потім опустіть руки, направивши вага до потилиці. Повторіть 15-20 разів.

9. Скручування

Сядьте на стілець і вирівняйте спину. Потім одночасно поверніть стегна вправо, а корпус вліво. Опустіть плечі вниз і направте погляд вліво. Утримуйте таку позицію протягом 10 секунд. Повторіть вправу для іншої сторони.

10. Нахил

Встаньте на відстані 1 метра від стільця. Покладіть долоні на спинку і нахиліть корпус вниз, щоб ваша голова опинилася між ліктями. Потім вигніть спину вгору, направивши підборіддя до грудей. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд.

Читайте також 5 вправ, які допоможуть прокачати ноги будинку