10 тенденцій здорового харчування в 2018 році

10 тенденций здорового питания в 2018 году

Якщо ви хочете присвятити 2018 рік свого здоров’я, то почніть з правильного харчування. Від вживаної нами їжі залежить дуже багато, тому важливо бути в курсі тенденцій здорового харчування. Можливо, це вас здивує, але ці тенденції, втім, як і будь-які інші, схильні до постійних змін.

Ось які стандарти здорового харчування пропонують експерти в 2018 році.

10 тенденций здорового питания в 2018 году

1. Квіти

Квіткові пелюстки використовують не тільки в екзотичної кухні. На їх основі все частіше готують різні салати і навіть напої. Це робиться не тільки, щоб справити враження на відвідувачів. Багато квіти дійсно корисні для здоров’я. Наприклад, пелюсток гібіскуса знижують тиск і сприяють втраті ваги

2. Суперпорошки

Не варто уникати різних харчових добавок у вигляді порошків. Це хороший варіант для насичення організму колагеном, білками і іншими необхідними речовинами. Такі добавки варто приймати не тільки тим, хто займається в залі, але і всім іншим.

3. Функціональні гриби

Такі гриби, як рейші і кордицепс все частіше використовуються в якості харчових добавок. Їх можна додавати в будь-які напої, адже на смакові якості вони впливають не сильно. Але ефективність функціональних грибів вже ні в кого не викликає сумнівів. Вони підвищують імунітет, сприятливо впливають на серце і борються із запаленнями.

10 тенденций здорового питания в 2018 году

4. Близькосхідні продукти

Продукти з Близького Сходу, такі як, фалафель, хумус і піта стали звичними по всьому світу. В цьому році гастроиндустрия продовжує рухатися в цьому напрямку. Зверніть увагу на ліванську, марокканську і сирійську кухню. Це дуже збалансовані страви з великою кількістю корисних спецій.

5. Новий рівень прозорості

В цьому році виробники продуктів прагнуть бути максимально чесними з споживачами. Це пов’язано не тільки з новими законами, які недавно вступили в силу в ряді країн, але і із зростаючою конкуренцією на ринку. Тепер на етикетках можна знайти набагато більше інформації про походження продуктів.

Читайте також: Імуно-стимулюючі напої, які потрібні всім

6. Високі технології

Технології мають величезний вплив на кулінарію. Наприклад, вегетаріанські бургери перестали відрізнятися на смак від звичайних. Рослинна їжа стає все більш смачною, завдяки новим способам приготування.

10 тенденций здорового питания в 2018 году

7. Корисні снеки

Снеки користуються величезною популярністю в якості перекусів. Якщо раніше їх користь викликала великі питання, то тепер все змінилося. Чіпси з морських водоростей та інші дієтичні снеки все частіше зустрічаються на полицях магазинів.

8. Безпечний фастфуд

Стандарти швидкої і вуличної їжі теж зазнають змін. У цій сфері з’являються нові корисні продукти. Наприклад, тепер вам можуть запропонувати тако в оболонці з морських водоростей.

9. Мінімум харчових відходів

Не секрет, що людство виробляє занадто багато харчових відходів. У 2018 році спостерігається тенденція до максимально раціональному використанню продуктів. Це не тільки вирішує проблему відходів, але і сприяє появі несподіваних страв. Наприклад, мариновані кавунові кірки виявилися корисними і навіть смачними.

10 тенденций здорового питания в 2018 году

10. Корисні газованої води

Шкідливі газованої води поступово відходять у минуле. Їх витісняють напої на рослинній основі. Вони виробляються без використання цукру і інших шкідливих підсолоджувачів. Газована вода з екстрактом берези або клена перестає бути екзотикою.

Читайте також: 7 продуктів, які повинні бути завжди у вашому холодильнику