10 способов отдохнуть в отпуске, сэкономив при этом

10 способов отдохнуть в отпуске, сэкономив при этом

Якщо ви вважаєте, що відпустка – це завжди серйозний удар по сімейному бюджету, то помиляєтеся. Існують деякі хитрощі, які допоможуть вам істотно заощадити в подорожі. Ось 10 способів, як здешевити відпочинок без шкоди для комфорту.

1. Купуйте квитки на початку тижня

У вихідні попит на квитки значно зростає, тому авіакомпанії автоматично піднімають ціни. Якщо ви забронюєте місця на початку тижня, то зможете непогано заощадити.

10 способов отдохнуть в отпуске, сэкономив при этом

2. Використовуйте режим інкогніто

Сервіси з продажу авіаквитків збирають дуже багато інформації про своїх клієнтів. Деякі компанії навіть змінюють вартість послуг в залежності від отриманих даних. Якщо ви скористаєтеся режимом інкогніто в браузері, то не дозволите себе обдурити.

3. Не вірте чуткам

Про туризм існує дуже багато міфів і помилок, тому намагайтеся перевіряти всю інформацію самостійно. Найбільш очевидний варіант далеко не завжди є найкращим. Наприклад, у деяких країнах трансфер з особистим водієм обійдеться дешевше, ніж таксі.

4. Шукайте знижки

Існує величезна кількість сервісів, які надають знижки в ресторанах і кафе тільки за те, що ви ними користуєтеся. Якщо ви встановите кілька таких додатків на смартфон, то зможете економити на обідах практично у всіх країнах.

10 способов отдохнуть в отпуске, сэкономив при этом

5. Плануйте з розумом

Ваш план подорожі повинен бути досить гнучким, щоб ви могли в будь-який момент внести в нього корективи. При пошуку авіаквитків краще вказувати країни, а не конкретні міста. Це може допомогти суттєво заощадити.

Читайте також 6 практичних порад, як дійсно відпочити у відпустці

6. Довіртеся волонтерам

Практично у всіх великих європейських містах діють волонтерські організації, які пропонують безкоштовні екскурсії для туристів. Найчастіше вони справляються з роботою набагато краще, ніж професійні гіди.

7. Не бійтеся рейсів з пересадками

Не секрет, що рейси з пересадками коштують набагато дешевше, ніж прямі. І цим варто скористатися. Іноді ця різниця настільки істотна, що ви зможете без проблем оплатити готель у проміжному пункті.

10 способов отдохнуть в отпуске, сэкономив при этом

8. Економте на пересадочних рейсах

Дешевизна пересадочних рейсів дозволяє піти на дуже вигідну хитрість. Наприклад, якщо ви запланували відпустку в Ризі, то пошукайте квитки з пересадкою у цьому місті. Дуже ймовірно, що вони виявляться дешевше звичайних.

9. Вивчайте сайти іноземних перевізників

Багато європейські перевізники пропонують дуже дешеві автобусні тури на умовах передоплати. Це стосується і залізничних квитків. Попереднє замовлення квитків – це відмінний спосіб зменшити бюджет подорожі.

10. Користуйтеся різними корисними сервісами

Наприклад, існують сервіси, за допомогою яких можна обмінятися будинками на час відпустки. У західній Європі такі сайти користуються величезною популярністю. Також обов’язково встановіть на смартфон додаток, який допоможе зібрати речі, нічого не забувши. Це запобіжить незаплановані витрати в подорожі.

Читайте також Як зберегти режим правильного харчування у відпустці