10 способів зрозуміти, як кіт до тебе ставиться

10 способов понять, как кот к тебе относится

Коти – істоти загадкові і володіють загостреним почуттям власної гідності. Вони не показують людині своє розташування просто так, але навчитися розпізнавати котячі сигнали про кохання, все-таки, можна!

Отже, ваш кіт дійсно любить вас, якщо він робить такі речі:

1. Муркоче

Муркотання кішки може бути різним і виражати цілу гаму почуттів: від захоплення до тривожності. Але якщо кішка починає муркотіти при вигляді вас – це вірний знак любові до вас!

2. Перекочується з боку на бік

Перекочуючись і підставляючи свій животик для погладжування, кіт показує свою вразливість. А це означає, що він вам по-справжньому довіряє.

10 способов понять, как кот к тебе относится

3. Треться про вас і «буцає»

Такий прояв любові характерно не тільки по відношенню до людей, але і до інших тварин. Не дивуйтеся, коти теж можуть любити інших котів або навіть собак!

4. Точить кігті об м’які меблі

Ви помічали, що ваш котик найчастіше точить свої кігтики саме там, де любите бути і ви? Таким способом він показує вам, як добре йому жити у вашому будинку і як комфортно перебувати в улюблених вами місцях!

10 способов понять, как кот к тебе относится

5. Топчеться по вас

Якщо кошеня «витоптує» лапками ваш живіт або іншу частину тіла, це означає, що він відчуває себе в безпеці поряд з вами. Майже так само, як з мамою-кішкою в дитинстві!

6. Приносить вам «подарунки»

Коти – природжені мисливці, і вони можуть великодушно поділитися здобиччю з улюбленим господарем. Не сваріть свого улюбленця за те, що він приніс вам під двері чергову пташку, краще похваліть, адже для нього це акт нечуваної щедрості!

10 способов понять, как кот к тебе относится

7. Грає з вами

Кошенята можуть грати нескінченно довго, а от дорослі коти найбільше грають тільки з тими, кого по-справжньому люблять.

8. Дивиться вам в очі

Кішки рідко встановлюють з ким-небудь зоровий контакт, але якщо ви помітили, що ваш улюбленець буквально стежить за вами поглядом, то це говорить про його кохання до вас.

10 способов понять, как кот к тебе относится

9. Демонструє вам свій зад

Якщо кішка повернулася до вас своїм пухнастим задом, знайте – ви в колі обраних! Саме так кошенята вітають маму, возвратившуюся з полювання, і саме так кіт показує вам свою повну довіру.

10. Нявкає

Між собою кішки спілкуються з допомогою спеціальних звуків і подвываний, а ось нявкають вони тільки для людей. Ви ж не станете розмовляти з неприємною вам людиною? Ось і кішка не буде. А якщо вона нявкає вам, значить, показує своє гарне ставлення.

Бережіть своїх пухнастих улюбленців, і вони подарують вам багато позитиву та щирої любові!

Читайте також Як брати і сестри впливають на формування нашої особистості