10 способів зробити талію тонше, не вдаючись до кардинальних заходів

10 способов сделать талию тоньше, не прибегая к кардинальным мерам

Всі жінки хочуть чудово виглядати і ловити захоплені погляди чоловіків. І ніщо так не виділяє жіночу фігуру як тонка талія, яку можна отримати за допомогою простих і доступних вправ, а також правильного правильного харчування.

Редакція SUPER.UA призводить 10 способів, як зробити талію тонше без кардинальних методів.

Принципи харчування для тонкої талії

10 способов сделать талию тоньше, не прибегая к кардинальным мерам

Для початку потрібно підраховувати всі калорії, які ви вживаєте щодня. Це дія важливо для зменшення обсягів тіла, і в першу чергу талії.

Продукти, які виявляться до речі для втрати ваги:

 • Оливкова олія і авокадо. Останнє є постачальником жирних кислот, які не дозволяють жирів накопичуватися в проблемних зонах.
 • Кедрові горіхи, їх олія прискорює метаболізм, покращує виділення гормонів, які можуть пригнічувати апетит.
 • Фрукти: малина, грейпфрут, ананас. Саме вони мають властивості жіросжіганія, які знають, як зробити тонку талію будинку.
 • Риб’ячий жир, з його допомогою можна зменшити рівень жирових відкладень, не виключена стимуляція окислення ліпідів.
 • Вівсянка, обов’язковий продукт тим, у кого є бажання змінити свою фігуру. В її складі є клітковина, складні вуглеводи, зменшують рівень холестерину і рятують від ожиріння. Так, можна збільшити рівень тестостерону, змусити організм спалювати жир і почати нарощувати м’язи.
 • Вправи для тонкої талії

  Вправи — ще одна досить важлива частина плану, як зробити тонку талію в домашніх умовах. Саме з їх допомогою можна позбутися від боків, підтягнути живіт, виправити поставу і т. д. Перші результати стануть помітним вже через 3-4 тижні тренувань.

  1. Хулахуп

  10 способов сделать талию тоньше, не прибегая к кардинальным мерам

  Саме з ним ви зможете працювати протягом тривалого часу і впливати на проблемну зону, в якій є зайві сантиметри. При цьому ви можете поліпшити циркуляцію крові, підвищити тонус м’язів, а сама шкіра стане більш пружною.

  2. Скакалка

  10 способов сделать талию тоньше, не прибегая к кардинальным мерам

  Починаючи займатися на ній, ви виконуєте стрибки, м’язи знаходяться в напрузі, обмін речовин прискорюється. В результаті постійних тренувань ви худнете, в той же час талія стає набагато менше.

  3. Вправа, спрямоване на зміцнення косих м’язів живота

  Формування красивої талії у жінки повністю залежить від виконання кожного кроку.

  Для початку приляжте на спину, руки долонями вниз, ноги зігнуті і трохи підняті. Починайте повертати по черзі ноги в різні сторони, коліна повинні стосуватися підлоги. Зробіть по 20 разів в обидві сторони.

  4. Планка

  З її допомогою набагато сильніше зміцнюються м’язи і створюється прес. Все тіло перебуває в напрузі.

  Спирайтеся виключно на шкарпетки, долоні, витягніться по струнці горизонтально. Для початку намагайтеся перебувати в одному положенні близько хвилини, з кожним разом час можете збільшувати, при цьому враховуючи лише свої сили. Зробіть від 3 до 4 походів.

  5. Вакуум

  10 способов сделать талию тоньше, не прибегая к кардинальным мерам

  Саме ця вправа допоможе швидше зробити вашу талію менше. Його також варто робити після пологів, адже воно прибере зайві сантиметри.

  Для правильного виконання потрібно трохи нахилиться вперед і в теж час спертися долонями на коліна. Зробіть вдих, і різко видихніть все повітря, який був в легенях, затримайте дихання. Втягуйте живіт до самого хребта, наскільки ви можете це зробити. Протягом 15 секунд затримайте дихання, з кожним тренуванням починайте збільшувати час.

  Починайте працювати над собою, не втрачаючи ні хвилини. Удачі!

  Читайте також 7 вправ для сідниць, з якими всі позаздрять вашої п’ятій точці