10 продуктів, які покращують мозкову діяльність

10 продуктов, которые улучшают мозговую деятельность

Якість харчування прямо пропорційно впливає на мозкову діяльність людини.Саме тому ми зібрали ті продукти, які потрібні мозку.

Чай

10 продуктов, которые улучшают мозговую деятельность

Дослідження показали, що саме поліфеноли чаю здатні уповільнювати руйнування нейропередатчиков, які відповідають за когнітивні здібності людини. У напої міститься амінокислота L-теанін, яка проникає в мозок, а її дія подібно кофеїну: вона зменшує вплив навантаження чи стресу і покращує пам’ять.

Шпинат

У ньому міститься йод, необхідний для нормальної роботи щитовидної залози, а вона в свою чергу впливає на розумовий розвиток. Вітамін С, який міститься в шпинаті в надлишку, покращує стан нервових клітин і нейронів головного мозку.

Горіхи

10 продуктов, которые улучшают мозговую деятельность

У багатьох горіхах міститься вітамін В1. Завдяки йому мозок розвивається, ви можете мислити, фантазувати, формувати спогади, будувати плани. Недолік цієї речовини веде до розумової плутанини, мовленнєвої слабкості, втрати пам’яті і втрати розумною розумової діяльності.

Яйця

Жовток яйця багатий залізом і лецитином. Ознаки дефіциту заліза виражаються в запамороченні, погіршення пам’яті, зниження уваги та уповільнення розумового розвитку. Недолік в організмі лецитину уповільнює розумові процеси незалежно від віку. Від нестачі білка страждає в першу чергу центральна нервова система і головний мозок.

Молоко

10 продуктов, которые улучшают мозговую деятельность

Добре засвоюваний і збалансований з фосфором кальцій, який є у молоці, необхідний для нормального функціонування нервової системи. Кальцій дозволяє нормально передаватися нервовим імпульсам, він необхідний для рівноваги процесів збудження і гальмування в головному мозку.

Риба

Для живлення мозку потрібні поліненасичені жирні кислоти омега-3 і омега-6, які є в рибі. Ці кислоти забезпечують клітини енергією і роблять можливим проходження міжклітинних нервових імпульсів, від яких безпосередньо залежить стабільність роботи нервової системи.

Яблука

10 продуктов, которые улучшают мозговую деятельность

Ці фрукти допоможуть уникнути труднощів, пов’язаних із запам’ятовуванням складної інформації. Це все завдяки залізу. Саме воно покращує здатність до запам’ятовування і концентрації уваги, так як цей елемент бере участь у процесі переносу кисню.
Антиоксидант кверцетин у складі яблучної шкірки захищає клітини мозку від пошкодження, запобігаючи їх загибель.

Глива

Цей гриб може похвалитися повним спектром вітамінів групи В, яких потребує мозок. Кількість вітаміну РР в гливі перевищує його вміст у будь-яких овочах.

Шоколад

10 продуктов, которые улучшают мозговую деятельность

Він завдяки глюкози стимулює роботу мозку, прискорює реакцію, покращує сприйняття і пам’ять. Флавони в складі шоколаду належать до групи рослинних флавоноїдів і стимулюють когнітивні навички.

Прянощі

Наприклад, розмарин знижує стомлюваність мозку, дає відпочинок перед новим завданням, готує резерв розумових зусиль. Шавлія здатний поліпшити пам’ять. М’ята тонізує, чебрець, або чебрець забезпечує стабільну роботу нервової системи, базилік цінний корисними вітамінами В2, РР і С, а меліса має заспокійливу дію, допомагає зосередитися на поставленій задачі.

Ці продукти допоможуть поліпшити роботу головного мозку.

Читайте також 7 незамінних правил для здорового мозку