10 продуктів, які погіршують сексуальний потяг

10 продуктов, которые ухудшают сексуальное влечение

Сексуальний потяг людини визначається співвідношенням тестостерону та естрогену в організмі. Якщо ви хочете збільшити свій сексуальний драйв, то повинні вживати продукти, що підвищують рівень тестостерону, а також уникати тих, які стимулюють вироблення естрогену.

Ми підготували список продуктів, які можуть погіршити ваше сексуальний потяг:

1. Білий хліб

Цей вуглеводний продукт не тільки додасть вам зайвих калорій, але і значно знизить сексуальне бажання! А пов’язано це з тим, що рафіновані вуглеводи втрачають до двох третин вмісту цинку, який необхідний для підвищення сексуальності у чоловіків.

10 продуктов, которые ухудшают сексуальное влечение

2. Коноплі

Коноплі розслабляє тіло майже повністю і, відповідно, вбиває ваш секс-драйв! Тому краще не експериментувати з цим продуктом.

3. Алкоголь

Алкоголь пригнічує ваш метаболізм і гормональне виробництво. Тому навіть маленький стакан алкогольного напою здатний погасити ваше сексуальне бажання.

10 продуктов, которые ухудшают сексуальное влечение

4. Боби едам

Генетично модифіковані насіння швидко стають нормою в сільському господарстві, і соєві боби не є винятком. На жаль, дослідження показали, що генетично модифіковані боби едам фактично порушують функцію яєчників жінки і скорочують виробництво сперми більш ніж на 40% у чоловіків.

5. Сир

Ще одна сумна реальність харчової промисловості полягає в тому, що ферми, де розводять велику рогату худобу, часто вводять гормони у своїх тварин, щоб збільшити виробництво молока. І коли ви використовуєте це молоко для виробництва сиру, то отримуєте продукт, здатний вбити секс-драйв.

10 продуктов, которые ухудшают сексуальное влечение

6. Цукор

Споживання великої кількості цукру дасть вам не тільки зайву вагу і проблеми зі здоров’ям, але і значне зниження статевого потягу. Це пов’язано з тим, що високий рівень цукру в крові викликає вивільнення інсуліну, який знижує вироблення тестостерону – гормону, відповідального за сексуальний драйв.

7. Солодка

Солодка містить гліциризинову кислоту, яка знижує вироблення тестостерону в організмі. Фактично, регулярне споживання 7 г або більше солодки кожен день може знизити рівень тестостерону більш ніж на 35%!

8. М’ята

М’ята освіжає подих, але ментол, який у ній міститься, як відомо, знижує рівень тестостерону. І ваше сексуальне бажання!

10 продуктов, которые ухудшают сексуальное влечение

9. Насіння льону

Ці насіння можуть бути в списку суперпродуктів, корисних для травлення, але у них є неприємний побічний ефект, про який мало говориться. Вони відомі тим, що зменшують тестостерон і, таким чином, ваш секс-драйв.

10. Полуниця

Що стосується полуниці, то тут справа не стільки в ній, скільки в пестициди, якими її обробляють. Саме вони знижують статевий потяг, тому перед вживанням полуницю потрібно ретельно мити.

10 продуктов, которые ухудшают сексуальное влечение

Знаючи цю інформацію, ви зможете більш уважно підійти до планування меню для романтичної вечері!

  • Читайте також: 11 продуктів, здатних підвищити настрій