10 продуктів для здоров’я дитячого імунітету

10 продуктов для здоровья детского иммунитета

Щоб дитина менше хворів, звичайно ж, потрібно підвищувати його імунітет. Ми заглянули на Їмо вдома і знайшли ось ці 10 продуктів, які допоможуть у цьому.

Молоко

10 продуктов для здоровья детского иммунитета

В ньому міститься така потрібна норма для зростаючого організму співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Більш того, молочний білок засвоюється у дітей краще, ніж який-небудь інший.

Кефір

Хороші бактерії, які містяться в цьому продукті, дуже корисні для маленького організму. Лакто-і біфідобактерії підтримують нормальну мікрофлору кишечника, чим і підвищують імунітет у дитини.

М’ясо птиці

10 продуктов для здоровья детского иммунитета

Краще всього вибирати індичку. Завдяки високому вмісту повноцінного білка, а також вітамінів групи B, цинку, магнію, калію і заліза це підвищує іменні сили організму.

Риба

Мова йде про рибу морських сортів. Вони корисні для імунітету тим, що містять омега-3 кислоти і вітамін D.

Морква

10 продуктов для здоровья детского иммунитета

У цьому овочі цілий спектр вітамінів і мінералів. Так, живлячи організм каротином, вітамінами групи B, c і E, вона одночасно запускає обмінні процеси. Також вона багата флавоноїдами, які володіють протизапальними властивостями і допомагають виробляти антитіла для боротьби з вірусами застуди.

Цибуля

Яка в ньому міститься фолієва кислота підтримує в нормі нервову систему, стабільний апетит і здоровий сон. Якщо ці процеси в нормі, то й імунна система буде в порядку.

Часник

10 продуктов для здоровья детского иммунитета

Це природний антибіотик в чистому вигляді, тільки без побічних ефектів. Наявні в ньому фітонциди знищують бактерії, і підвищують опірність організму до хвороб.

Горіхи

Вони відмінно впораються із завданням — підвищити імунітет. Це великий джерело цінних ненасичених жирів, які відповідають за нормальний розвиток дитячого організму й функціонування різних систем.

Яблука

10 продуктов для здоровья детского иммунитета

Так само як і цитрусові, яблука підвищують імунітет.У цих плодах міститься корисний коктейль з антиоксидантів і мікроелементів, що підвищують опірність організму.

Мед

Для дитячого імунітету мед — це справжня знахідка. В цьому природному ласощах зібрані всі ключові для здоров’я елементи. Він чинить потужну антибактеріальну, протизапальну і противірусну дію.

Додаючи ці продукти в раціон малюка, ви підвищите його імунітет.

Читайте також Несподівані хитрощі, з якими діти почнуть їсти овочі