10 процедур, на які не радить йти косметолог

10 процедур, на которые не советует идти косметолог

Татуаж, стек гілок ліфтинг сідниць та інші види процедур стали дуже популярними, але ми вирішили розібратися, які з них небезпечні і ніж.

1. Ліпосакція

Це серйозна хірургічна операція, яка супроводжується наркозом, проколами на шкірі в 2-5 мм, великий травматичністю тканин і серйозним тривалим відновним періодом. Також ліпосакція, зроблена в одній частині тіла, провокує накопичення жиру в інших частинах, навіть не очевидних, таких як зап’ястя, щиколотки, шия, передпліччя і так далі. Після ліпосакції в місцях роботи канюлею, як правило, виникає фіброз – ущільнення тканин, такі шишки, які важко і довго розсмоктуються і виглядають гірше целюліту, формуючи неакуратний рельєф шкіри, з западаниями, нерівностями.

2. Татуаж брів

Якщо ви не будете стежити за особою, за рахунок гравітації ваша брову опуститься. Брови, забиті однією фарбою і однієї форми, сильно обмежує можливості жінки перед змінами. Крім того, фарба з татуажу поступово вимивається, змінюючи свій колір на червоний, оранжевий, фіолетовий і так далі.

10 процедур, на которые не советует идти косметолог

3. Татуаж верхнього століття

Навіть якщо ви будете дбайливо доглядати за шкірою очей, татуаж століття поступово вимивається, втрачає свій колір, форма розпливається, стрілка стає неакуратною. Це обмежить можливості перед змінами образу.

4. Стек гілок ліфтинг сідниць (филаменлифтинг)

Ця процедура дуже болюча, оскільки за рахунок великого скупчення нервових пучків область дуже чутлива. Для дійсно помітного ефекту в сідничний область потрібно поставити більше трьохсот ниток, а після процедури потрібно зробити все для того, щоб зберегти ефект до року.Для цього доведеться знизити фізичні навантаження, уникати активних танців, різких підйомів чогось важкого. Заборонені будь-які види масажу в сідничної області, будь-які теплові процедури (сауна, лазня і навіть гаряча ванна), а також протипоказано сидіти тривалий час (більше години поспіль), особливо на жорсткому.

5. Вакуумна чистка

Вакуумна чистка і брашинг, очищаючи поверхню шкіри, завдають шкоди колагенової сітки, розтягуючи її. Всі апарати знімають поверхневі забруднення, залишаючи при цьому вміст сальних залоз на своєму місці. Подібна чистка повинна проводитися
тільки комплексно, готуючи шкіру апаратними методиками.

10 процедур, на которые не советует идти косметолог

6. Силіконові імпланти в вилиці

Установка виличні імплантатів – це хірургічна операція, яка триває близько години і проходить під місцевою або загальною анестезією. Імплантат вставляється через нижню повіку або через ротову порожнину. І навіть після відновного періоду ця зміна стає помітним, обличчя жінки змінюється і іноді не в кращий бік.

7. Гіпертрофоване збільшення губ

Гіпертрофоване збільшення губ призводить до розтягування шкіри, що можна прибрати лише хірургічним шляхом. Якщо ви все ж зважилися збільшити губи, будьте уважні у виборі правильного розміру і форми, а також підборі правильного дозування.

10 процедур, на которые не советует идти косметолог

8. Механічна дермабразія

Ця процедура неконтрольована, оскільки якщо в процесі буде пошкоджений базальний шар, у пацієнта на цьому місці може з’явитися рубець або западання шкіри. Своїми очима, без спеціального апарату лікар фізично не може контролювати глибину проникнення абразивної насадки.

9. Глибокий хімічний пілінг

У складі такого пілінгу – фенол, сильнодіюча кислота, яка проникає в глибинні шари шкіри і володіє, в загальному, непередбачуваним ефектом. Ризик пошкодити базальний шар шкіри дуже великий, так як невідома реакція шкіри на кислоту. Можна приблизно уявляти, що для жирної щільної шкіри час дії трохи довше, а для тонкою, трохи менше, але це все приблизні дані.

10 процедур, на которые не советует идти косметолог

10. Babyface

Це новий модний комплекс процедури акупунктури, спрямований на усунення неглибоких зморшок, профілактику птозу, стимуляцію вироблення еластину і колагену, усунення набряклості, активізацію лімфотоку, корекцію кольору шкіри. Ця процедура не до кінця вивчена європейцями, так як є найдавнішою філософією Китаю. Ризик проведення її неправильно — дуже великий.

Читайте також Б’юті-питання: яка чистка обличчя краще всього