10 порад, як навчитися стояти на руках

10 советов, как научиться стоять на руках

Стійка на руках є елементом, який зустрічається в йозі, гімнастики, в звичайних тренуваннях. Вона допомагає в зміцненні м’язів, поліпшення циркуляції крові, вчить тримати баланс, знімає втому з хребта.

З 10 цими порадами ви зможете зробити стійку на руках в самі короткі терміни.

10 советов, как научиться стоять на руках

1. Навчіться тримати рівновагу – за рахунок тренованих м’язів рук, адже саме від рук залежить розташування центру ваги в стійці.

2. Не розводьте руки занадто широко – тоді центр ваги вийде за межі опори і загубиться рівновагу.

3. Не згинайте руки, а краще – відразу намагайтеся тримати їх прямо

4. Виставлені вперед плечі і спина прогнута також порушують рівновагу.

5. Враховуйте протипоказання: високий внутрішньочерепний тиск, запалення, проблеми з хребтом, вивихи, забиття зап’ясть, суглобів

6. Навчіться правильно падати. Намагайтеся переходити в «місток», це більш природний вихід із стійки. П’яти повинні стосуватися підлоги першими, спина – прогнутий. Пом’якшать приземлення ковдри або матрац на підлозі.

10 советов, как научиться стоять на руках

7. Розробляйте м’язи: за допомогою гантелей, пляшок або простих віджимань зміцнюйте м’язи рук, щоб вони могли без проблем утримати ваш вага

10 советов, как научиться стоять на руках

8. Повільно стаєте в стійку. Встаньте лицем до стіни на відстані 20 см. Нагніться вперед, обіпріться на прямі руки.

Однією ногою потрібно відштовхуватися від підлоги, іншу закиньте над головою, при цьому можна, як опору, використовувати п’яту, упріться нею в стіну, і поволі піднімайте вгору другу ногу.

9. Тіло залишається прямим.

10. Не бійтеся. Страх впасти — ваш головний ворог, тому намагайтеся концентруватися на своїй цілі, і стійка на руках стане вашою спортивної фішкою.

 

Читайте також Супер вправи, які стануть швидкою допомогою для хребта