10 ознак жорстокого поводження з дітьми

10 признаков жестокого обращения с детьми

Кількість новин про розбурхують свідомість випадках жорстокого поводження з дітьми в останній час значно збільшилася. Несвідомі батьки своєю жорстокістю калічать не тільки психіку дітей, але і їх фізичне здоров’я, а іноді навіть загрожують їх життя.

10 признаков жестокого обращения с детьми

SUPER.UA дізнався, як розпізнати в сусідському хлопчику або товариша вашого сина по парті дитини, регулярно піддається жорсткому поводженню.

Зміни поведінки

Фізичне і моральне насильство в сім’ї може призвести до багатьох змін у поведінці дитини. Такі діти часто є заляканими, тривожними, пригніченими, відстороненими або агресивними.

Повернення до дитячим страхам

Діти із неблагополучних родин часто демонструють поведінку, властиве младенческому віком. Вони можуть смоктати палець, страждати від нічного нетримання сечі, боятися темряви і незнайомців. В особливо важких випадках такі діти навіть можуть перестати говорити і почати страждати від втрати пам’яті.

Страх перед поверненням додому

Діти, які зазнали насильства, можуть здаватися схвильовані, коли їм потрібно йти з школи або іншого громадського місця, щоб повернутися додому. Вони також часто демонструють не характерний страх або побоювання перед знайомими людьми і місцями.

  • Читайте також: Корисні мобільні додатки для виховання дітей

Зміни харчової поведінки

Стрес, страх і занепокоєння, викликані насильством, можуть призвести до змін у харчовому поведінці дитини, що в свою чергу призведе або до збільшення, або до втрати ваги.

10 признаков жестокого обращения с детьми

Порушення сну

Дітям, які зазнали насильства, часто сняться кошмари, вони також нерідко страждають від безсоння, а тому в денний час виглядають втомленими.

Погіршення успішності в школі

Часто батьки-насильники не пускають дітей до школи, щоб приховати сліди від побоїв. До того ж діти, які зазнають жорстокого поводження, мають проблеми з концентрацією на уроках, і, як наслідок, погано вчаться.

Неохайність

Такі діти часто одягнені не по погоді, брудні, від них погано пахне.

Потяг до екстриму

Діти, які живуть у постійному стресі, часто демонструють тягу до алкоголю, наркотиків, носіння зброї.

Сексуальна розбещеність

Діти, які зазнали сексуального насильства, можуть проявляти надмірний інтерес до сексу, використовувати особливу сексуальну термінологію і навіть мати ознаки інфекції статевих органів.

Відмітини на тілі

На тілі таких дітей досить часто можна помітити незрозумілі опіки і синці у формі певних предметів, поява яких самі потерпілі не можуть зрозуміло пояснити.

  • Читайте також: 7 помилок батьків при поганій поведінці дитини