10 оздоровчих практик зі всього світу

10 оздоровительных практик со всего мира

Наш організм піддається впливу дуже великої кількості негативних факторів, тому кожній людині варто періодично проходити медичний огляд. Шкідливі звички, поганий сон, незбалансоване харчування, відсутність фізичних навантажень – все це не може не позначатися на стані здоров’я.

Ось найбільш ефективні практики оздоровлення зі всього світу.

1. Термальні джерела (Ісландія)

Крихітна Ісландія має в своєму розпорядженні великою кількістю термальних джерел, ніж будь-яка інша країна. Купання в таких джерелах допомагає долати стреси, омолоджує, зміцнює імунітет і виводить з організму надлишок солі.

10 оздоровительных практик со всего мира

2. Убунту (Південна Африка)

Убунту – це не тільки філософське вчення, але і стиль життя для багатьох людей. Його суть полягає в терпимості до інших і впевненості у власних силах. Особлива увага приділяється вірності та справедливості. Таке ставлення до життя дозволяє набагато легше переносити стреси.

3. Аромат шавлії (Північна Америка)

У Північній Америці шавлія користується особливою популярністю. Наприклад, його ароматом наповнюють нове житло після переїзду. Місцеві жителі вважають, що цей ритуал позбавляє від поганої енергетики. Існує і більш наукове обґрунтування користі цієї рослини. Справа в тому, що воно відмінно очищає повітря.

4. Проведення часу на природі (Норвегія)

Активний відпочинок на природі – це національна філософія норвежців. Більшість з них проводять вихідні в походи, на рибалку або просто прогулюючись по лісах. Не дивно, що ця країна є одним зі світових лідерів за тривалістю життя.

10 оздоровительных практик со всего мира

5. Фіка (Швеція)

Фіка – це не якесь хитромудре філософське вчення, а звичайний перерва на каву під час робочого дня. Дивно, але в Швеції влаштовують такі перерви кожні 2 години. Звичайно, це позитивно позначається на емоційному стані всіх співробітників місцевих офісів і підприємств.

Читайте також: 5 тактик для підвищення самовпевненості

6. Йога (Індія)

В Індії величезною популярністю користується особливий вид йоги, який концентрується на спеціальних дихальних техніках. Прихильники індійської йоги стверджують, що це кращий спосіб боротьби зі стресами.

7. Капоейра (Бразилія)

Капоейра – це бойове мистецтво, поєднане з акробатикою та духовними практиками. Якщо не заглиблюватися в історію, то це просто чудовий вид фітнесу, який дозволяє з легкістю підтримувати форму.

10 оздоровительных практик со всего мира

8. Мате (Аргентина і Уругвай)

Мате це традиційний напій для деяких країн Південної Америки. У ньому міститься досить багато кофеїну, вітамінів і мікроелементів. Це відмінна заміна промисловим енергетикам.

9. Тай-чі (Китай)

Спочатку Тай-чі – це традиційне китайське бойове мистецтво, але з часом воно перетворилося в особливий вид фітнесу. У східних країнах багато хто починає саме з таких вправ.

10. Співаючі чаші (Тибет)

Співаючі чаші – це якась різновид дзвонів, які місцеві монахи використовують в якості музичних інструментів. Багато вважають, що такі медитативні звуки володіють цілющою силою.

Читайте також: Найбільш прості кроки, які допоможуть полюбити себе