10 методик правильного раціону, з якими не захочеться мучного і солодкого

10 методик правильного рациона, с которыми не захочется мучного и сладкого

Якщо ви твердо вирішили відмовитися від солодкого і мучного – вітаємо, ви вже на правильному шляху! Але зробити це не так просто, адже доведеться повністю перебудувати свій раціон!

Пропонуємо 10 перевірених способів назавжди виключити солодке і борошняне зі свого меню:

1. Почніть з малого

Для початку спробуйте обмежувати солодке поступово, наприклад, замість двох ложок цукру кидайте в чай всього одну. Так ви зможете поступово звикнути до нових смаків і повністю відмовитися від солодкого буде легше.

10 методик правильного рациона, с которыми не захочется мучного и сладкого
2. Знайдіть правильну мотивацію

Визначте причину, по якій ви вирішили відмовитися від випічки і десертів, і постійно повторюйте її про себе. Нагадуйте собі, що солодке і борошняне шкодить вашій фігурі і здоров’ю!

3. Відволікайтеся

Займіться чимось корисним, наприклад, спортом або вашим улюбленим хобі. Організуйте нтересную поїздку, прогулянку або зустріч, заповніть свій час так, щоб ніколи було думати про шкідливих перекуси!

4. Знайдіть корисну заміну солодощів

Різко виключивши десерти зі свого раціону, ви ризикуєте обзавестися дратівливістю і агресивністю. Тому намагайтеся знайти солодощів адекватну заміну, наприклад, чорний шоколад, який у невеликих кількостях навіть корисний! Замість магазинних десертів, наповнених жирами, цукром і консервантами, готуйте ягідні сорбети, фруктові смузі, запікайте яблука з корицею. Замість цукерок їжте мед, сухофрукти та горіхи. Мармелад, зефір і пастила також відносяться до корисних солодощів, так як містять пектин – розчинну клітковину. Але не забувайте про почуття міри!

10 методик правильного рациона, с которыми не захочется мучного и сладкого

5. Фрукти замість соку

Свіжовичавлені соки – це концентрат цукру в чистому вигляді, тому віддайте перевагу їм цілісні фрукти і ягоди. Як бонус ви отримаєте додаткову порцію корисної клітковини.

6. Не купуйте солодощі ні під яким приводом

Якщо у вашому домі будуть лежати цукерки або печиво, то рано чи пізно вони з’являться у вас в шлунку. Тож позбавте себе від спокуси і не несіть солодощі додому!

7. Налагодьте своє харчування

Ваше меню повинне бути збалансованим і різноманітним. Подбайте про те, щоб їжа містила достатньо білків, жирів і повільних вуглеводів.

10 методик правильного рациона, с которыми не захочется мучного и сладкого

8. Харчуйтеся дробово

Занадто великі перерви між сніданком і вечерею традиційно підштовхують нас до шкідливих перекусу у вигляді солодощів і випічки. Тому намагайтеся приймати їжу часто, але невеликими порціями: близько п’яти разів на день через кожні три години.

9. Не вживайте солодощі (навіть корисні) після 15:00

Всі вуглеводи, які поступили в організм після цього часу, негайно трансформуються в жир. Сподіваємося, питань більше немає?

10. Дозволяйте собі солодке тільки перед походом в спортзал

Якщо ви не худнете, а просто підтримуєте себе у хорошій формі, то іноді можна дозволити собі і десерт. Але є його краще тільки перед тренуванням! Тоді смакота просто не встигне відкластися у вас на боках.

10 методик правильного рациона, с которыми не захочется мучного и сладкого

Дотримуйтесь наших рекомендацій і худніть без проблем!

Читайте також 4 домашніх методу щодо підвищення рівня гемоглобіну