10 книг, які надихнуть на турботу про себе

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Будь-яка жінка рано чи пізно потребує раді, поштовху, щоб почати діяти, любити і піклуватися про себе.

Перед вами добірка 10 книг, які не тільки надихнуть, але і навчать мудрості турботи про себе.

1. «Книга про тілі», Кемерон Діас, Сандра Барк

 

 

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Кемерон Діас вважається зразком голлівудської зірки. Чи може така красива життя стати мотивуючої для звичайної дівчини? Виявляється, так.

Взявши в співавтори відому письменницю Сандру Барк, Кемерон Діас відкрито і без прикрас розповіла про те, чим переймається кожна – зовнішній вигляд, визнання, відносини, неможливість відповідати стандартам суспільства. Визнання актриси в тому, що і вона заїдає стрес шкідливою їжею дорогого коштує.

Це видання – не психологічний. Це скоріше одкровення відомої жінки про те, як зуміти полюбити себе і побудувати своє життя, які допоможуть надихнути на турботу про себе.

2. «100 способів змінити життя», Лариса Парфентьєва

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Книга експерта в роботі над собою Лариси Olga, написана на основі особистого досвіду дає можливість круто змінити своє світосприйняття і життя. Автор пропонує відкинути все, що тягне на дно – нецікаву роботу, шкідливі звички, зайва вага, токсичні відносини.

Видання поділяється на кілька розділів, в кожному з яких напевно знайдуться відповіді на багато питань, в тому числі, як зробити перший крок назустріч змінам, як пізнати себе.

3. «Дика. Небезпечну подорож як спосіб знайти себе», Шеріл Стрэйд

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Уявіть, що в один момент зникне все, чим і ким ви дорожите. Де буде ваше місце в житті? Що ви будете представляти собою без оточення? Автор книги, втративши багато чого в житті, вчасно зрозуміла, що весь цей час лише грала запропоновану (а іноді і нав’язану) роль. Щоб вилікуватися від цього, вона відправилася в небезпечну подорож. Три місяці в дикій природі допомогли Шеріл Стрэйд знайти нову себе, зрозуміти, що саме ви повинні управляти власним життям.

4. «Прекрасні дрібниці. Надихаючі історії для тих, хто не знає, як жити далі», Шеріл Стрэйд

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Книга все тієї ж хороброї Шеріл Стрэйд, знає не з чуток про проблеми жіночої ролі в суспільстві, пізнала, що таке втрати і як складний шлях до себе. Видання являє собою збірник оповідань, рад і одкровень, які допоможуть пережити труднощі і мотивують не опускати руки, а боротися і шукати себе.

5. «Не бійся діяти. Жінка, робота і воля до лідерства», Шеріл Сендберг, Нелл Сковелл

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Жінка в бізнесі – можливо поєднувати кар’єру і сім’ю? Багато опускають руки і не намагаються розірвати порочне коло, слідуючи нав’язаних ролей у суспільстві. Операційний директор Facebook Шеріл Сендберг спростовує подібний підхід і розповідає про свої злети і падіння, ділиться досвідом, який допоможе багатьом жінкам повірити в себе та самореалізуватися, не забуваючи про сім’ю.

6. «Муза і Чудовисько. Як організувати творчу працю», Яна Франк

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Творчий процес не завжди можна підпорядкувати чіткій структурі, розкладом. Художниця Яна Франк пропонує власну систему, яка адаптируема під одну людину, зберігаючи його свободу дій і думок. Книга повністю зроблена автором – від тексту до кінцевої верстки ілюстрацій.

7. «Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюрведи для сучасних жінок», Кейті Силкокс

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

В ритмі сучасності жінка забуває про свою тонкої сутності, прагнучи постійно до нових досягнень. Автор книги Кейті Силкокс, як і багато, довго працювала, відчувала стрес, заїдала його, поступово занурюючись в депресію. Вихід з цього кола вона знайшла в аюрведі – індійському вченні про здоров’я людини, яким і ділиться з читачами.

Прості рецепти харчування і догляду за собою, можливості коректування живлення, так і просто поради, як повернути любов до себе і бути в гармонії з собою містяться в цій книзі.

8. «Мама на нулі. Путівник по батьківському вигорання», Ізюмська Анастасія, Анна Куусмаа

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Діти – не лише квіти життя, але і пекельна праця по їх вирощуванню. Часто батькам стає непросто – відчай, відчуття неконтрольованість, депресивний стан, коротко кажучи – емоційне вигорання, але про це не говорять.

Герої цієї книги відкрито говорять про свої емоції, страхи, хвилювання і переживання, про те, що не всі можуть зробити все і в найкоротші терміни.

9. «Є, молитися, любити», Елізабет Гілберт

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Розповідь автора книги – це історія однієї жінки, яка вчасно зрозуміла, що в її життя необхідні зміни. Після не надто вдалих відносин вона занурюється в пошуки себе, відвідуючи різні країни і вивчаючи їх традиції.

В кінці подорожі по Індії, Італії та Індонезії Елізабет знайшла не тільки себе, але і свою любов. Ця книга відмінно мотивує не здаватися навіть у найважчі хвилини.

10. «Хороші дівчатка відправляються на небеса, а погані – куди захочуть», Уте Эрхардт

10 книг, которые вдохновят на заботу о себе

Стереотипи. Їх так багато в нашому житті, особливо щодо жінок – скромна, покірна, красива – список нескінченний. Прагнучи відповідати цим стандартам, жінки не прислухаються до власного я. В результаті цього – вони не щасливі.

Ненав’язливі, але дієві поради автора книги допоможуть розібратися в собі, знайти внутрішні сили і шлях до самореалізації.

 

Читайте також Корисні книги, які допоможуть у роботі над собою