10 ідей, як поліпшити свої харчові звички

10 идей, как улучшить свои пищевые привычки

Всі знають, щоб привчити себе до нової звички потрібно час. Особливо, якщо мова йде про правильне харчування. Ми знайшли для вас 10 ідей, які допоможуть поліпшити і прискорити правильні звички в їжі.

Не все відразу

10 идей, как улучшить свои пищевые привычки

Спробуйте почати з малого. Привчайте себе спочатку до маленьких порцій, до вживання більшої кількості води і тд. Не потрібно намагатися відразу виконувати і жити за правилами. Якщо зробити все в один момент, організм випробує тільки стрес.

Перекуси

Ніколи не ходіть голодними. Якщо відчуваєте, що треба поїсти — беріть з собою здорові перекуси. Це можуть бути горіхи, овочі з хуммусом, натуральні бари.

Багато води

10 идей, как улучшить свои пищевые привычки

Пийте потрібну норму в день від 1,5 до 2 літрів. Пийте склянку води, коли тільки прокинулися. Привчіть себе до культури води. Це піде на користь всього організму.

Снідайте

Дуже важливо не пропускати перший прийом їжі, адже він — найголовніший. Бажано, щоб у вас в ранковому раціоні були вівсяна каша, йогурт або сир, курячі яйця, горіхи та інші продукти з високим вмістом білка.

Маленькі порції

10 идей, как улучшить свои пищевые привычки

Їжте частіше, але меншими порціями. Візьміть собі за правило їсти тільки з маленьких тарілок.

Сон

Здавалося б, при чому тут їжа. Але одна з причин переїдання — це недолік сну. Відшкодовують свою енергію за рахунок відпочинку, а не за рахунок зайвих калорій.

Замінюйте продукти

10 идей, как улучшить свои пищевые привычки

Разом солодкого десерту, купіть сир і додайте туди фрукти і ягоди. Замість молочного коктейлю, зробіть смузі.

Бактерії

Корисні бактерії дуже потрібні організму для роботи шлунково-кишкового тракту, вони підвищують імунітет, допомагають підтримувати здоровий вагу. Є багато різних напоїв, з високим вмістом корисних бактерій: кефір і кисле молоко, ряжанка і закваска, йогурт.

Беріть обід з собою

10 идей, как улучшить свои пищевые привычки

Знаходьте час для обіду на роботі. Бажано, беріть свою корисну їжу і перекуси. Так ви зможете контролювати те, що ви їсте, кількість калорій і всіх елементів.

Більше овочів і фруктів

Половина вашої тарілки повинна бути заповнена овочами або фруктами. Просто запам’ятайте це правило. Звертайте увагу саме на сезонні овочі та фрукти, які не напхані хімічними елементами.

Це допоможе вам поступово перейти на правильне харчування і стежити за своєю їжею.

Читайте також 4 правила харчування на роботі для схуднення