10 головних помилок новеньких в спорті

10 главных ошибок новеньких в спорте

Звичайного бажання стати струнким і красивим може бути недостатньо для того, щоб досягти бажаного. Іноді люди перегорають і втрачають мотивацію, тому кидають почате. Але це може бути пов’язано з тим, що ви неправильно розпочали свій шлях схуднення. Новачки часто роблять помилки, які не тільки не допомагають їм схуднути, але й можуть завдати шкоди їх здоров’ю.

Самостійне складання плану дієти

10 главных ошибок новеньких в спорте

Організм кожної людини унікальний. Кому-то може підійти одна дієта, іншим – ні. Ви не знаєте добре свій організм, його допоможе дізнатися гастроентеролог і аналізи. Не складайте собі дієту і не вірте всім «експертам» в інтернеті, розповідають про чудо-дієти, яка за короткий термін позбавить вас від зайвої ваги. Дуже часто при дефіциті калорій люди перевантажують себе тренуваннями, що в підсумку призводить до травм і проблем зі здоров’ям.

Поспіх освоїти всі тренажери

Добре, що ви повні сил і хочете випробувати всі тренажери в тренажерному залі, але не поспішайте. Техніка вправи – найважливіше, що повинен засвоїти новачок. Якщо ви будете неправильно виконувати вправи на тренажері, ви можете допустити перевантаження на певну групу м’язів. Щоб уникнути цього, робіть розминку, слухайте уважно тренера, вивчайте інструкцію до тренажерів і поступово збільшуйте навантаження.

Огіркові відвари та інші види детокс

10 главных ошибок новеньких в спорте

Природне очищення організму відбувається за рахунок печінки. Не варто вестися на прийом з приводу ефективності суворого детокс. Якщо це принесе результат, то він триватиме недовго. Коли ви повернетеся до звичайного харчування, вага повернеться до колишнього показника.

Перебір з натуральними продуктами

Не всі натуральні продукти принесуть користь вашому тілу. Наприклад, мед є простим вуглеводом. У компотах і варення занадто багато цукру, а соках високий глікемічний індекс. Тіло вам за ці продукти не скаже спасибі.

Заїдання стресу шкідливою їжею

10 главных ошибок новеньких в спорте

Ви повинні тримати себе в шорах. Якщо ви ненавидите свою тренування або дієту, їсте солодке, щоб хоч якось порадувати себе – вам потрібно переглянути свій план схуднення. Займайтеся тим видом спорту, який буде вам подобатися, і виберіть ту дієту, яка відповідає вашому смаку.

«Чарівні пігулки для схуднення»

Навіть якщо хтось вам каже, що вони працюють, не приймайте їх. У їх складі є проносні засоби, а також L-карнітин. Останній виробляється в нашому організмі самостійно, якщо ви будете є достатня кількість продуктів з білком. Новомодні таблетки – маркетинговий хід, вони створені для отримання прибутку, а не для того, щоб дійсно допомогти вам схуднути.

Відмова від жирів

10 главных ошибок новеньких в спорте

Жири можуть бути різними. Не варто виключати з раціону корисні жири, адже вони (так само, як і білки, і вуглеводи) забезпечують збалансоване харчування і гарантують, що ваш організм отримає все необхідне для нормальної життєдіяльності.

Перекладання вини на щитовидку

Проблеми з щитовидною залозою насправді можуть привести до уповільнення метаболізму. Але не варто вважати, що це – головна причина вашої невдачі в схудненні. В гормональному фоні не буде відбуватися збої, якщо ви будете їсти здорову їжу і регулярно займатися спортом, а не час від часу.

Нетерплячість

10 главных ошибок новеньких в спорте

Звичайно, вам хочеться постройнеть за короткий термін, але задумайтеся про те, як багато часу ви неправильно харчувалися, їли порожні калорії і не займалися спортом. Чи можна за пару тижнів виправити все те, що відбувалося з вашим тілом роками? Навряд чи. Не поспішайте і будьте терплячими, поступово збільшуйте навантаження, щоб ваше тіло втрачало калорії, а прогрес не зупинився.

Віра в те, що чим більше поту – тим більше спалювання жиру

М’язи під час тренування повинні охолоджуватися, отримувати кисень і енергію, щоб впоратися з навантаженням. Якщо ви будете надягати термокостюм, цього не станеться, ви швидко втомитеся і не зможете закінчити тренування.

Читайте також 8 помилок, які ми найчастіше робимо на групових тренуваннях