10 фаз щодо прийняття душа, коли у вас новонароджена дитина

10 фаз по принятию душа, когда у вас новорожденный ребёнок

Коли в родині з’являється малюк, життя батьків перевертається догори дном. Матері бояться залишити новонародженого, а якщо і роблять це, у їх голову лізуть лякаючі думки про те, що зараз може статися з дитиною. Така невинна річ, як прийняття душу, повинна розслабляти, але, якщо ви тільки недавно стали мамою, вам буде складно це зробити.

Редакція SUPER.UA пропонує поглянути на себе з боку і дізнатися про 10 фазах щодо прийняття душа, коли у вас новонароджена дитина. Одна мати поділилася своїм «гірким досвідом» і, можливо, кожен впізнає у ній себе.

10 фаз по принятию душа, когда у вас новорожденный ребёнок

Перша хвилина

Ваш малюк солодко спить в шезлонгу-гойдалці, і ви думаєте, що це – ідеальний час для того, щоб прийняти душ і привести себе в порядок. Ви йдете у ванну і роздягаєтесь.

Друга хвилина

Ви починаєте нервувати і думати про те, що ваша дитина міг вибратися з гойдалки і тепер повзає по хаті. Вас не хвилює той факт, що це в принципі неможливо, так як новонароджений надійно закріплений. Ви виходите з ванною (не встигнувши одягнутися) і підходите перевірити малюка. Ні, краще буде, якщо він буде в ліжечку. Ви переміщаєте чадо в ліжечко.

Третя хвилина

Ви повертаєтеся в душ і включаєте воду. Яка вона тепла і чиста.

10 фаз по принятию душа, когда у вас новорожденный ребёнок

Читайте також: Поширені помилки батьків, яких слід уникати

Четверта хвилина

Дитина починає плакати? Зачекайте. Він точно плаче? Ви не впевнені в цьому. Ви прислухаєтеся. Починаєте уявляти собі казна-що, тому як можна швидше мылите тіло і наносите шампунь на шкіру голову. Крики дитини стають голосніше. Так, він точно плаче! Чи вам потрібен кондиціонер для волосся? У вас є на це час? Ні, вам треба вийти як можна швидше! Зачекайте. А ви помили голову? Ви точно не пам’ятаю…

П’ята хвилина

Дитина починає дуже голосно плакати. О Боже, цей 10-хвилинний прийом душа зруйнує все життя малюка: він подумає, що він зовсім один, його всі кинули!

Шоста хвилина

Ви вимикаєте воду. Повна тиша. Невже дитина перестала плакати, або він не плакав зовсім? Неважливо. Настав час для нанесення кондиціонера. Ви знову включаєте воду.

10 фаз по принятию душа, когда у вас новорожденный ребёнок

Читайте також: 9 корисних дій, якщо дитина одного потрапив у лікарню

Сьома хвилина

Чому дитина затих?! Повинно бути, з ним щось сталося! Ви майже вийшли з душу, кричіть в бік дитини: «Малюк, з тобою все добре?!». Але він не відповідає. З ним точно щось не так!

Восьма хвилина

Дитина знову починає плакати. Слава богу…

Дев’ята хвилина

10 фаз по принятию душа, когда у вас новорожденный ребёнок

Ви виходите з душу: голі й мокрі. Але це не має значення: ви біжите до малюка, трохи не послизнувшись на підлозі у ванній. Ви берете дитину на руки: «Я більше ніколи тебе не залишу, більше ніколи не прийму душ».

Десята хвилина

І тут ви помічаєте, що не змили кондиціонер в волоссі… Упс.

Читайте також: 30 порад молодим мамам від досвідчених «колег»