10 альтернатив для дітей, поглинених гаджетами

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Вплив гаджетів на сучасних дітей величезна. Звичайно, вміння спілкуватися з технікою на «ти» — це корисний навик, однак іноді прихильність дитини до блакитного екрану набуває ненормальний характер. Такий пасивний дозвілля не тільки псує зір, але і погано впливає на вагу і загальний фізичний розвиток. Якщо не хочете, щоб ваш малюк сидів годинами, втупившись в смартфон, запропонуйте йому цікаву альтернативу:

Світиться хулахуп

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Хулахуп допоможе провести відмінну кардиотренировку будинку. Якщо ж ви запропонуєте дитині світиться в темряві або змінює кольору обруч, така тренування стане ще цікавіше. Заняття з хулахуп допоможе не тільки витратити б’є через край енергію і спалити зайві калорії, але і розвинути почуття рівноваги.

Перетягування каната

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Всі діти обожнюють різноманітні змагання. Запропонуйте своїй дитині і його друзям влаштувати змагання з перетягування канату. Це заняття захопить дітей як мінімум на півгодини, ставши хорошим аналогом силового тренування. Під час перетягування каната зміцняться м’язи преса, біцепсів і гомілки.

І не переживайте, якщо дитина забрудниться. Вчені довели, що бактерія під назвою Mycobacterium vaccae, що живе в ґрунті, дуже корисна для здоров’я.

Бойові мистецтва

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Потрапивши під крило хорошого тренера по бойовим мистецтвам, ваша дитина не тільки навчиться захищатися, але і стане більш дисциплінованим, уважним і впевненим у собі. Такий вид спорту особливо показаний гіперактивним дітям.

Скелелазіння

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Скелелази — одні з найсильніших атлетів, які до того ж можуть похвалитися красивим і пропорційно накачаним тілом. Заняття на стіни для скелелазіння допоможуть вашій дитині зміцнити руки, ноги та прес. Він навчиться бути справжнім стратегом, зважуючи всі «за» і «проти» перед прийняттям правильного рішення. Більш того, в ході спеціальних досліджень було доведено, що такий вид активного дозвілля допомагає побороти депресію, тривогу і підвищити самооцінку.

Плавання

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Давно відомо, що плавання допомагає збільшити гнучкість, знизити запалення в м’язах і наростити кісткову масу. Однак не так давно вчені довели, що у плавців ризик смертності знижений на неймовірні 50%. Прищеплюючи дитині любов до плавання, ви таким чином буквально можете продовжити йому життя.

  • Читайте також: Список речей, який допоможе швидко зібрати першокласника до школи

Теніс

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Даний вид спорту, розвиває впевненість у собі і стратегічне мислення, стане відмінною альтернативою відеоігор. Серед інших якостей, притаманних тенісистам, також значаться:

  • хороша глазо-ручна координація;
  • гнучкість;
  • відмінна моторика;
  • рівновага.

Гімнастика

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Звичайно, далеко не всі діти, що займаються гімнастикою, коли-небудь поїдуть на Олімпіаду, але в будь-якому випадку цей вид спорту буде їм корисний. Як відомо, гімнасти — одні з найбільш атлетичних спортсменів. Займаючись цим видом спорту, діти стають гнучкими, покращують координацію рухів і свої пізнавальні здібності, а також стають сильними і дисциплінованими. Більш того, постійні перевороти і стрибки будуть здаватися їм просто грою, а тому не швидко набриднуть.

Футбол

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Футбол розвиває командний дух, гнучкість, координацію, а також в цілому зміцнює серцево-судинну систему. Ганяючи м’яч на відкритому повітрі, діти не тільки розвиваються фізично, але й отримують необхідну дозу вітаміну D, якого вони позбавлені під час сидіння вдома за комп’ютером.

Більш того, нещодавні дослідження довели, що у дитини, яка проводить багато часу в приміщенні і за екраном телевізора, різко підвищуються шанси «заробити» короткозорість.

Боротьба

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

На відміну від інших бойових мистецтв, греко-римська боротьба і реслінг фокусуються виключно на двох людей. Цей спорт вчить тонко відчувати свого суперника і передбачати його дії. Займаючись боротьбою, ваша дитина навчиться захищатися і відповідати за свої дії, а також точно стане більш дисциплінованим. Для реслінгу майже не потрібно ніякої спеціальної амуніції, а тому даний вид спорту підійде сім’ям навіть з дуже скромним доходом.

Паркур

10 альтернатив для детей, поглощенных гаджетами

Хто з дітей не хоче рухатися, як справжній супергерой? Паркур — це і біг, і гімнастика, і скелелазіння, сполучені разом. Під час занять ваші діти будуть бігати і стрибати, долаючи перешкоди, що зробить їх сильнішими і навчить миттєво приймати рішення. До того ж це один з тих видів спорту, які не відчуваються як спорт, а скоріше нагадують веселе проведення часу.

  • Читайте також: 4 варіанти, як впоратися з дитячою істерикою