Ідеальна пара: вчимося поєднувати образ партнера зі своїм — Стиль життя —

0Идеальная пара: учимся сочетать образ партнера со своим - Стиль жизни - як створити гармонійний парний образФото: pixabay.com/ru

Бути стильною — сама по собі складне завдання. А чи замислювалися ви про те, як зберегти гармонію не тільки у відносинах з чоловіком, але і в стилі з ним? Якщо ні, то зараз саме час. Тема цікава і корисна будь-якої модниці, у якої є партнер.

Ми постараємося розглянути способи, які допоможуть створити стильний образ для пари, що, безсумнівно, стане в нагоді вам при плануванні спільної фотосесії, або буде корисним для звичайного життя.

Напевно ви звертаєте увагу на перехожих і іноді помічаєте чоловіка і жінку, які начебто разом, але абсолютно не поєднуються в підборі одягу і аксесуарів. Припустимо, на чоловікові діловий костюм, а жінка поруч йде в спортивних штанях. І все це відбувається в театрі. Погодьтеся, так собі поєднання.

Идеальная пара: учимся сочетать образ партнера со своим - Стиль жизни - хоча б кілька предметів гардероба повинні поєднуватися за цветуФото: pixabay.com/ru

Досить часте явище, коли жінка звертається до стиліста разом зі своїм чоловіком, щоб їх образи кардинально не відрізнялися. Адже так приємно, коли люди оцінюють не тільки ваш хороший смак, але і відмінний вибір образу людини, що йде разом з вами.

До речі, єднання в стилі важливо не тільки для закоханої пари, але й для ділових партнерів. Якщо ваші образи створені в єдиному стилі, це справляє гарне враження на потенційних клієнтів. Вам буде набагато легше розташувати до себе людей, так як вони будуть бачити, що ви проявляєте злагодженість не тільки в роботі.

Існує 5 способів, щоб ви стали єдиним цілим в стилі.

Підбирайте стиль так, щоб він відповідав нагоди

Немає нічого важливішого доречності. Ви й самі не раз переконувалися, прийшовши, наприклад, на ланч в кафе і побачив там дівчину в коктейльній сукні і з вечірнім макіяжем. Або чоловіка, який, припустимо, на відпочинку хоч вдень на пляж, хоч ввечері в театр одягає улюблені шорти. Завжди враховуйте дрес-код. І слідкуйте, щоб партнер так само поставився до вибору способу з усією важливістю.

Що стосується вашого ділового партнера, ви повинні спільно визначити ступінь важливості заходу і те, в якій кольоровій гамі ви обидва будете в цей раз, щоб різниця в стилі не впадала в очі.

Идеальная пара: учимся сочетать образ партнера со своим - Стиль жизни - вибирайте схожі моделиФото: pixabay.com/ru

Зробіть лише один акцент

Якщо хтось із вас вирішить вибрати яскравий образ, доречний нагоди, другому партнеру (неважливо, діловому або партнеру по життю) необхідно врівноважити загальну картину, підібравши собі стриманий, бажано монохромний образ.

Намагайтеся поєднувати кольори

Ми не говоримо про те, що потрібно повністю повторювати колірну гаму вашої половинки. Немає. Просто у ваших образах не повинно бути різких переходів. Ідеальним варіантом стане вибір аксесуарів, які і у вас, і у вашого чоловіка будуть приблизно однакові за кольором, наприклад, ваші туфлі і його краватку.

Идеальная пара: учимся сочетать образ партнера со своим - Стиль жизни - загальний стиль важливий і для ділових партнеровФото: pixabay.com/ru

Фактури повинні відрізнятися

Припустимо, що і ви, і ваш чоловік любите один і той же колір. В цьому немає нічого страшного, просто вам потрібно вибирати тканини з різних матеріалів, а також не повторюватися в моделях. Наприклад, ви можете надіти чорні шкіряні штани, а ваш партнер — чорну бавовняну сорочку. Тоді у оточуючих не складеться враження, що у вас немає фантазії.

Нехай ваші аксесуари будуть мати багато спільного

Цей пункт більше відноситься до любителів аксесуарів, припустимо, ви обидва віддаєте перевагу капелюхи або парасольки-тростини. Якщо ви вийдете на світло з приблизно однаковими предметами, ви вже будете в непоганому поєднанні.

Пам’ятайте, що важливо не копіювати стиль один одного, а доповнювати і грамотно поєднувати кольори, фактури і загальну тематику заходу.